Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jaunieši aicināti apgūt prasmes projektu rakstīšanā

afisa projektu rakst seminars

 Bieži vien jauniešiem ir ideja projektam, bet īsti nepietiek zināšanu un prasmju, kā to vislabāk realizēt. Vai arī gluži otrādi – jaunietim nav idejas, bet viņš ir entuziasma pilns realizēt kādu projektu. Tāpēc semināra mērķis ir ar neformālās izglītības metodēm sniegt dalībniekiem nepieciešamās prasmes, zināšanas un priekšstatu par kvalitatīvu jauniešu projektu sagatavošanu.

 Seminārs notiks no 28.marta plkst. 11:30 līdz 29.marta plkst. 17:00. Semināra vieta notiks Salaspils PII „Jāņtārpiņš”  Skolas ielā 9/2.

Dalība seminārā ir bez maksas. Tiks nodrošinātas pusdienas, nodarbību vadītāji un semināra materiāli. Pašam būs jāsarūpē viss nepieciešamais gulēšanai (matracis un guļammaiss), kā arī, ja Tev vēl nav 18 gadu, būs nepieciešama vecāku atļauja.

Lai pieteiktos dalībai seminārā, līdz 2015.gada 25.martam raksti pamatojumu, kāpēc vēlies piedalīties, uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Vietu skaits ierobežots!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis