Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

6. septembra „Salaspils Vēstīs” lasiet:

Pirms jaunā mācību gada pedagogi tikās Augusta konferencē, kur pārrunāja svarīgākos izglītības jautājumus un sveica šī gada labākos pedagogus. Par to sīkāk 1.lpp.

28.augustā Salaspils novada dome pieņēma saistošos noteikumus “Pašvaldības atbalsts daudzbērnu ģimenēm Salaspils novadā”, kas nosaka kārtību, kādā turpmāk pašvaldība kompensēs ikmēneša izdevumus daudzbērnu ģimenēm par bērnu fiziskās attīstības veicināšanu, radošo prasmju izkopšanu vai ēdināšanu izglītības iestādē.

Domes sēdē izskatīti jautājumi par budžeta līdzekļu izlietojumu, saistošo noteikumu apstiprināšanu, ceļa zīmju uzstādīšanu u.c.

Līdz 1. oktobrim var pieteikt kandidātus novada vēlēšanu komisijai. Sīkāk- 2.lpp.

Atbilstoši saistošajiem noteikumiem līdz 1. oktobrim jāpiesakās braukšanas izdevumu kompensācijai.

SIA „Salaspils Siltums” savā interneta vietnē piedāvā iespēju sekot līdz ne tikai savas mājas siltumenerģijas patēriņam, bet arī tam, cik laicīgi par patērēto siltumenerģiju norēķinās iedzīvotāju pilnvarotās personas.

SIA „Valgums- S” ziņo, ka Meldru ielā un Smilgu ielā no š.g. 4. septembra tiek veikti būvdarbi ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvei.

Salaspils novadā uzstādīti vairāk kā 200 LED gaismekļu, kas dos iespēju ievērojami samazināt elektroenerģijas patēriņu.

Savu 20. pastāvēšanas jubileju nosvinējusi Salaspils pensionāru kopa. Par kopas pirmsākumiem un nākotnes plāniem stāsta vadītāja Ausma Orlova.

Aktīvākie Salaspils jaunieši devušies AWARD piedzīvojumu ekspedīcijā uz Nīderlandi. Par to sīkāk jums stāsta viņi paši.

Līdz 1. oktobrim izsludināta papildus pieteikšanās uz pašvaldības stipendijām mācībām kādā no Latvijas augstskolām. Par to vairāk- www.fonds.lv

Jaunus dalībniekus uz pulciņiem aicina k/n „Enerģētiķis”!

Par to, kā korim Lōja gāja starptautiskajā festivālā Maķedonijā, stāsta kora diriģents Ģirts Gailītis un koriste Aiva Kanepone.

Nacionālajā Botāniskajā dārzā tikās līnijdejotājas no vairākiem Latvijas novadiem.

„Veselības trešdienas” skrējienu maratons ir finišējis. Uzziniet, kuri tad ir mūsu novada stiprākie, ātrākie un izturīgākie skrējēji!

Doles salā notikušas orientēšanās sacensības, kuras pulcēja kopā aktīvākos sporta entuziastus.

27.septembrī plkst. 16:00 Salaspils novada bibliotēkā tiks atklāta izstāde „Latvijas Tautas frontei 25. Cilvēki. Notikumi”, pēc kuras atklāšanas visi interesenti tiek aicināti uz Doles salu, lai paklausītos emocionālos atmiņu stāstos.

Par to, kā piedot savu artavu Tautas grāmatu plauktam, lasiet izdevuma 5.lpp!

21. septembrī Salaspils politiski represētās personas tiek aicinātas uz ikgadējo ekskursiju!

Sporta un kultūras pasākumu kalendārs, kā allaž, 6.lpp.

 2013. gada 6. septembris, Nr.17 (567) LV RU

Salaspilssv2019

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis