Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Būsim uzmanīgi uz ledus!

4 info_ledus

Pazeminoties gaisa temperatūrai, uz pilsētas ūdenstilpēm strauji veidojas ledus. Kā jau katru gadu, aktuāls kļūst jautājums par cilvēku atrašanos uz ūdenstilpņu ledus.

Atnākušais aukstums var radīt mānīgu priekšstatu par to, ka ūdenstilpnēs ledus sega jau ir izveidojusies pietiekami bieza. Diemžēl tā nekad nav vienmērīga - daudz plānāka ir pie tiltiem, dzelzceļa pārvadiem, niedrēm un vietās, kur ir spēcīgāka straume. Simtprocentīgi drošs ledus nemēdz būt, tādēļ iedzīvotājus lūdzam būt uzmanīgiem jebkurā gadījumā, īpašu uzmanību pievēršot bērniem. Redzot, ka bērni vai pusaudži atrodas un slidinās pa nedrošu ledu, nepaejiet vienaldzīgi garām, bet gan brīdiniet viņus par bīstamību. Tāpat lūdzam vecākus pārrunāt ar bērniem ledus bīstamības jautājumus un iespējamās traģiskās sekas kāpšanai uz ledus.

Vēlamies atgādināt, ka, pamanot pārāk tālu no krasta aizgājušus cilvēkus, kuriem varētu būt nedroši atgriezties atpakaļ, kā arī, ja cilvēks ir ielūzis ledū, nekavējoties izsauciet ugunsdzēsējus glābējus, zvanot pa tālruni 112.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis