Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Krānā atkal silts ūdens, uz galda – jaunākās “Salaspils Vēstis”

Vakar krietni pirms solītā termiņa “Salaspils Siltums” beidza remontdarbus un sāka sildīt ūdeni, ko padot uz daudzdzīvokļu namiem. Par to patiess prieks!

Tad nu varam ķerties pie jaunāko “Salaspils Vēstu” lasīšanas.

Vasarā ir sajūta, ka visi atpūšas. Tomēr tā ir tikai šķietamība, jo būvniekiem darba pilnas rokas, un ne tikai viņiem. Arī pašvaldības darbinieki, kas vada un uzrauga notiekošos darbus, ir noskrējušies ne pa jokam. Rīgas iela, jaunais skolas korpuss, bērnudārzi, Saulkalnes autobusa galapunkts un daudzi jo daudzi citi darbi – tas viss novada iedzīvotāju labklājībai un kvalitatīvākai dzīvei. Par svarīgākajiem darbiem šovasar – 1. lappusē.

Pašvaldība bieži rīko dažādas aptaujas un apspriedes, kurās lūdz iedzīvotāju viedokli. Jautājumu loks ir ļoti plašs – sākot no lokālu objektu apspriešanas līdz pamatīgiem pētījumiem. Un nav svarīgi, kāda ir uzdotā jautājuma vieta prioritāšu sarakstā – visas atbildes tiek ņemtas vērā, plānojot darbus nākotnē. Vai Salaspils iedzīvotāji ir apmierināti ar dzīvi novadā? Lasiet, varbūt atpazīsiet arī savu atbildi!

Jaunieši – viņiem šodien visas durvis vaļā. Vajadzīga tikai ieinteresētība, galva uz pleciem, un tad pat bez īpaši lielas naudas var tālu tikt! Kā veicas mūsu novada jauniešiem dažādos starptautiskos projektos un programmās, lasiet 3. un 4. lappusē.

Vasara ir nometņu laiks. Šovasar novadā notikušas un vēl būs kopā 14 vasaras nometnes. Kas tajās notiek, var uzzināt, lasot rakstus un skatot bildes 5. lappusē.

Salaspilieši sporto, vai ir ziema, vai vasara. Saulkalnē arvien populārākas kļūst aizraujošas sacensības iedzīvotājiem, Veselības otrdienu skrējienu seriāls jau ir kļuvis par Salaspils sporta firmas zīmi – tas šovasar jau pusē, bet nu uz starta līnijas stāsies arī makšķerēšanas sporta aktīvākie piekopēji – spiningotāji. Tad nu redzēsim, kurš noķers vislielāko “Salaspils zivi 2016”.

Kamermūzika ir klasiskās mūzikas žanrs, kam raksturīgi skaņdarbi, kurus atskaņo nevis koncertzālē, bet mājās pie klausītāja, parasti, aristokrātu mājokļos un amatnieku salonos. Šis formulējums par visiem 100 % atbilst kamermūzikas koncertiem Daugavas muzejā: Salaspils novads - tātad mājas, un kur nu vēl aristokrātiskāka vieta kā Doles muižas ēka. Lasiet par gaidāmajiem koncertiem un brauciet tvert vēl nebijušas sajūtas, kas rodas tikai vasaras novakarē, skanot skaistai mūzikai!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis