Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām daudzbērnu ģimenes uz salidojumu!

No 11. augusta līdz 14. augustam notiks starptautiska daudzbērnu ģimeņu konference - salidojums "No ģimenei draudzīgas pašvaldības uz ģimenēm draudzīgu valsti un ģimenēm draudzīgu Eiropu".

Jau vairāk kā 15 gadus Salaspils daudzbērnu ģimeņu biedrība „Mārtiņsala“ ir Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrību Apvienības biedrs, esam piedalījušies jau sešās starptautiskās Eiropas Lielo ģimeņu konfederācijas (ELFAC) konferencēs un salidojumos. Eiropā tās notiek jau no 2002. gada un ir bijušas Spānijā, Beļģijā, Portugālē, Ungārijā, Itālijā, Igaunijā. Šogad mums ir tas gods piedalīties 8. Lielo ģimeņu konferences Latvijā organizēšanā, kas notiks no 11. augusta līdz 14. augustam Rīgā, Zaķusalā.

Salaspils novada domei ir liela nozīme Salaspils daudzbērnu ģimeņu labklājības un stabilitātes veicināšanā. 2013.gadā ir apstiprināti saistošie noteikumi Nr.23/2013 „Pašvaldības atbalsts daudzbērnu ģimenēm Salaspils novadā”, tāpēc varam lepoties, ka mūsu novadā ir uzsākts nopietns darbs ģimeņu stabilitātes veicināšanā.

Šī gada konferencē ir aicināti piedalīties pašvaldības vadītājs Raimonds Čudars un Sociālās aizsardzības un veselības aprūpes komitejas priekšsēdētāja Malda Caune. Viņi dalīsies veiksmīgajā pieredzē, kā veidot ģimenei draudzīgu pašvaldību, sadarboties ar biedrībām un izstrādāt daudzbērnu ģimeņu programmu.

Arī Salaspils novada daudzbērnu ģimenes ir aicinātas pieteikties dalībai salidojumā. Plānots, ka braucienam uz salidojumu 12. augustā un atpakaļ 14. augustā būs speciāls autobuss. Zaķusalas zaļajā zonā tiks būvēta telšu pilsētiņa un norisināsies daļa no salidojuma aktivitātēm.

Vairāk informācijas un pieteikšanās salidojumam pa telefonu 24400688.

Aicinām pieteikties!

Ieva Grasa,

Salaspils daudzbērnu ģimeņu biedrība „Mārtiņsala“

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis