Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

8. jūlija “Salaspils Vēstīs” lasiet

Par to, kā salaspiliešiem veicās Latvijas IV olimpiāde, lasītājus informē sporta nama direktora vietniece Dace Kaļverša.

Pirms Jāņiem tika svinīgi atklāta labiekārtotā Salaspils pludmale, kur var gan sportot, gan sauļoties un atpūsties, gan baudīt piknika priekus.

Jūnijā Dzimtsarakstu nodaļā ir reģistrēti 19 jaundzimušie. Apsveicam vecākus!

Drīz jaunā kvalitātē atdzims Celtnieku ielas posms no Enerģētiķu ielas līdz Skolas ielai. Lūdzu, sekojiet aktuālajai informācijai?

Raimonds Čudars atspēko mītus par krematoriju: “Manuprāt, apzināti maldinoša emocionāla kremācijas sasaiste ar vēsturisko memoriāla kontekstu ir ne tika neloģiska, bet arī vēsturiski nepatiesa, jo balstīta padomju okupācijas režīma propagandas melos par Salaspils nāves nometni ar krematorijām līķu dedzināšanai.”

Obligāto suņu čipošanu ir jāveic līdz nākamā gada 1. janvārī. Salaspilī to varat izdarīt Beinerta klīnikā un Miera ielā 3.

Kā lieliska balva par labām sekmēm visu mācību gadu jauniešiem ir nometne “Zelta Griezums”. Šogad tā norisinājās Balvos.

Jūnijā sporta skolas audzēkņi iepriecinājuši savus trenerus un vecākus ar godalgām un jauniem rekordiem.

Lai gan Jāņi jau aiz muguras, tomēr atcerēsimies, kā tos ielīgojām Daugavas muzejā.

Krievu dziesmu ansamblis “Otrada” plūc laurus Krasnagorskā. Par to vairāk lasiet Janas Kolbinas rakstā.

Šovasar gaidāmi dažādi jauki pasākumi Rīgavas dārzā-koncerts, cirks, kino nakts utt. Sekojiet aktualitātēm!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis