Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Brīnišķīgas pārvērtības notiks nu jau trešo gadu

Salaspils Sociālais centrs ar pašvaldības atbalstu jau trešo gadu ir iecerējis īstenot jauku ideju - uzdāvināt salaspilietēm iespēju piedzīvot brīnišķīgās pārvērtības.

Uz pasākumu tiks uzaicinātas visas iepriekšējo divu gadu dalībnieces, kuras lūgsim dalīties atmiņās par abu iepriekšējo pārvērtību notikumiem.

Aicinātas pieteikties arī jaunas pretendentes, kuras vēlas sevi ieraudzīt citā kvalitātē. Plānots, ka noslēguma pasākums notiks 7. martā.

Aicinām  dāmas pieteikties šim piedzīvojumam, uzzināt, kas pašreiz aktuāls modes pasaulē, kādu kosmētiku labāk lietot, kas katrai labāk piestāv.

Pieteikties vai pieteikt pretendentes var līdz 24.februārim Salaspils Sociālajā centrā Skolas ielā 7 (tālr. 67980091, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ), sniedzot šādas ziņas:

  • pārvērtību dalībnieces vārds, uzvārds;
  • dzimšanas gads;
  • adrese, telefons, e-pasts;
  • nodarbošanās;
  • iemesls, kādēļ dalībniece vēlas piedalīties pārvērtībās;
  • dalībnieces foto.

Ja šo iespēju kāds vai kāda vēlas dāvāt labai draudzenei, jāmin arī pieteicēja vārds un uzvārds.

Pieteikumus izvērtēs īpaša žūrija. Protams, gaidāmi dažādi jauki pārsteigumi.

Sagādāsim sev šo prieku un būsim skaistas!

 

Konkursa organizatores

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis