Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Kamēr valstī sēro, tikmēr citi pārmērīgi lieto alkoholu un agresīvi uzvedas sabiedriskās vietās

18. novembrī pulksten 00:07 Skolas ielā pie veikala „Maxima” pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka sabojāts metāla nožogojums, pie kura atradās transportlīdzekļa priekšējais vējstikls, kas liecināja par notikušu ceļu satiksmes negadījumu. Veicot iesaistītā transportlīdzekļa meklēšanas pasākumus un izmantojot uz priekšējā vējstikla tehniskās apskates uzlīmes esošo transportlīdzekļa reģistrācijas numuru un motoreļļas pēdas uz brauktuves, garāžu kooperatīvā „Ātoms” pašvaldības policijas darbinieki atrada notikumā iesaistīto transportlīdzekli. Par notikušo informēta Ceļu policija.

policija bilde

21. novembrī pulksten 08:15 Lauku ielā pašvaldības policijas darbinieki par huligānisku darbību veikšanu SIA „Salaspils veselības centrs” telpās aizturēja 1987. gadā dzimušu vīrieti, kurš spārdīja iestādes durvis, lamājās necenzētiem vārdiem, sabojāja atkritumu tvertni, draudēja darbiniekiem ar izrēķināšanos. Aizturēšanas laikā vīrietis izmeta šļirci ar nezināmu vielu tajā. Aizturētais vīrietis iepriekš vairakkārt nonācis policijas redzeslokā par sabiedriskās kārtības traucēšanu, zādzībām un narkotisko vielu lietošanu. Notikuma vietā izsaukti Valsts policijas darbinieki.

21. novembrī pulksten 11:50 Nometņu ielas bērzu birztalā pašvaldības policijas darbinieki atrada vīrieti bez dzīvības pazīmēm. Iespējams vīrietis izdarīja pašnāvību pakaroties. Notikuma vietā izsaukti Valsts policijas darbinieki.

21. novembrī pulksten 14:10 pašvaldības policijas darbinieki izbrauca uz izsaukumu Rīgas 2, kur 1945. gadā dzimis vīrietis mēģina izdarīt pašnāvību. Notikuma vietā policija vīrieti aizturēja un nodeva ātrai medicīniskai palīdzībai, kura vīrieti hospitalizēja.

21. novembrī pulksten 22:53 Maskavas ielas spēļu zālē „Fēnikss” pašvaldības policijas darbinieki par huligānisku darbību veikšanu aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1967. gadā dzimušu vīrieti, kurš spēļu zālē lamājās necenzētiem vārdiem un traucēja iestādes darbību. Ņemot vērā to, ka vīrietis arī policijas ierašanās brīdī nenomierinājās, uzvedās agresīvi un nepakļāvās policijas likumīgajām prasībām, pret viņu aizturēšanas laikā tika pielietots fizisks spēks un uzlikti roku dzelži.

22. novembrī pulksten 08:40 SIA „Salaspils veselības centrs” telpās pašvaldības policijas darbinieki narkotisko vielu lietošanas brīdī aizturēja 1986. gadā un 1987. gadā dzimušus vīriešus. Pie aizturētajiem atradās šļirces ar nezināmu vielu tajās. Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki.

23. novembrī pulksten 01:40 Rīgas 1 pašvaldības policijas darbinieki, veicot pārbaudi kafejnīcā „Brīze”, vai tajā neatrodas nepilngadīgas personas, sastapa jau agrāk policijas redzeslokā nonākušo 1996. gadā dzimušo jaunieti acīmredzamā reibuma stāvoklī. Nepilngadīgais jaunietis nogādāts pašvaldības policijas iecirknī, kur par konstatēto pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, pēc kā jaunietis nodots mātei.

23. novembrī pulksten 03:33 kafejnīcā „Pērle” pašvaldības policijas darbinieki aizturēja agresīvu un bruņotu kafejnīcas apmeklētāju, kurš ar ieroci draudējis pārējiem apmeklētājiem. 1984. gadā dzimušais vīrietis bija acīmredzamā alkohola reibumā. Aizturēšanas laikā vīrietis šaujamieroci bija nolicis pie kafejnīcas esošajā transportlīdzeklī AlfaRomeo uz pasažiera sēdekļa.

23. novembrī pulksten  22:42 pašvaldības policijas darbinieki izbrauca uz izsaukumu Saulkalnē, kur pēc aculiecinieka stāstītā kautiņa laikā viens no uzbrucējiem izvilcis šaujamierocim līdzīgu ieroci un draudējis apkārtējiem. Līdz pašvaldības policijas darbinieku ierašanās brīdim bruņotā personā bija aizbēgusi. Veicot meklēšanas pasākumus, diemžēl viņu aizturēt neizdevās. Informācija nodota Valsts policijas darbiniekiem.

24. novembrī pulksten 18:28 Miera ielā 16/7 pašvaldības policijas darbinieki aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1969. gadā dzimušu vīrieti, kurš acīmredzamā reibuma stāvoklī draudēja ēkas dežurantei ar fizisku izrēķināšanos, uzvedās agresīvi, lauza inventāru. Vīrietis nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām un lamājās necenzētiem vārdiem, pret viņu aizturēšanas laikā tika pielietots fizisks spēks un uzlikti roku dzelži.

Laika posmā no 18.11.2013. līdz 25.11.2013. pašvaldības policijā reģistrēts 91 notikums, tajā skaitā - 9 izsaukumi bija saistīti ar iedzīvotāju miera traucēšanu,10 izsaukumi, kas saistīti ar ģimenes strīdiem, bet 3 izsaukumi - saistīti ar dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumu.

Policija likvidē "legālo narkotiku" tirdzniecības vietu

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis