Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Tuvojas Labestības mēnesis

Eņģeļi ir, bet dažreiz tiem nav spārnu.
Tad mēs tos saucam par DRAUGIEM.

Kopš 1992. gada, kad Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālā Asambleja katra gada 3. decembrī pasludināja par Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti, ir pagājuši vairāk nekā 20. gadi. Vai pa šo laiku pasaulē ir vairāk labestības, pieaugusi cieņa vienam pret otru un citādāko? Droši vien to neviens nepateiks, jo tas nav nedz izmērāms, nedz nosverams. To katrs var sajust ar savu sirdi un līdzdalību darbos.

Decembrī, trešo reizi kopš 2011. gada, Salaspilī Labestības mēneša ietvaros notiks cilvēkiem ar īpašām vajadzībām veltīti pasākumi.

Organizējot Labestības mēneša pasākumus un iesaistot tajos visdažādāko profesiju pārstāvjus, mūsu mērķis ir palielināt informētību un izpratni par invaliditātes jautājumiem mūsu novadā, kā arī rosināt cilvēkus iesaistīties praktiska atbalsta sniegšanā cilvēkiem, kuru iespējas ir ierobežotas. Starptautiskā diena cilvēkiem ar invaliditāti dod iespēju rosināt diskusijas par invaliditāti kopumā un runāt par labvēlīgiem un nelabvēlīgiem likumiem, politiku un programmām. Tā ir mūsu diena un mēs varam to izmantot, lai atbalstītu gan invalīdu organizācijas un cilvēku ar īpašām vajadzībām tiesības gan vietējā, gan nacionālā, gan reģionālā līmenī.

Malda Caune, Salaspils domes deputāte

 

3. decembris - Starptautiskā diena cilvēkiem ar invaliditāti

Labestības mēnesis Salaspilī
no 19. novembra līdz 20. decembrim

19.novembrī

Dienas centra klientu darbu izstādes atklāšana

Salaspils novada dome,
Līvzemes iela 8

20.novembrī
plkst. 11.00

Sveiksim Latviju dzimšanas dienā! Tikšanās ar vēsturnieku Kārli Dambīti

Sociālais centrs,
Skolas iela 7

26.novembrī
plkst. 13.30

Iepazīsim saulaino Šrilanku! Tikšanās ar IMPRO gidi Janu Iesalnieci

Sociālais centrs,
Skolas iela 7

28.novembrī
plkst. 14.00

Tikšanās ar aktrisi Ievu Pļavnieci

Sociālais centrs,
Skolas iela 7

30.novembrī
plkst. 13.00

„No sirds uz sirdi” – pasākums sirsnīgā gaisotnē pie galdiņiem. To vadīs Katrīne Pasternaka, muzicēs Latvijas šlāgeraptaujas laureāti Inga un Normunds

K/n „Rīgava”,
Līvzemes 7

3.decembrī
plkst. 14.00

Konference par sociālajai jomai paredzētajiem finanšu līdzekļiem un to sadalījumu 2014. gada valsts budžetā. Piedalās Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Arvils Ašerādens un Labklājības ministrijas speciālisti

Sociālais centrs,
Skolas iela 7

5.decembrī
plkst. 14.00

Krievu dziesmas ansambļa „Otrada” koncerts

Sociālais centrs,
Skolas iela 7

10.decembrī
plkst. 10.30

Tikšanās ar LNT ētera personībām Māri Grigali, Kristīni Garklāvu un Kristapu Tālbergu

Sociālais centrs,
Skolas iela 7

18.decembrī
plkst. 11.00

Tikšanās ar paraolimpieti Aigaru Apini

Sociālais centrs,
Skolas iela 7

20.decembrī
plkst. 12.00

Spēļu diena kopā ar jauniešiem

Sociālais centrs,
Skolas iela 7

Ikviens salaspilietis ar īpašām vajadzībām, piezvanot pa tālruni 29132344 Maldai Caunei, var izteikt savas vēlmes un uzaicināt pie sevis cilvēku, kurš palīdzēs paveikt kādu mājas darbu vai arī vienkārši aprunāsies. Piezvaniet, un jūs uzklausīs!

Labestības mēneša pasākumus organizē:
Salaspils domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos jautājumos Malda Caune sadarbībā ar Sociālā dienesta vadītāju Guntu Gumbinu, Sociālā centra darbiniecēm Aldonu Vēveri, LīvuTrukšāni un Daigu Možeiku, Dienas centra darbiniekiem Rasu Riekstu-Riekstiņu, Oskaru Grumoldu, Bērnu invalīdu biedrības „Zelta Atslēdziņa” pārstāvēm Rūtu Kalnāju un JeļenuKozlovsku, Salaspils invalīdu biedrības vadītāju Dainu Boži, k/n „Rīgava” darbinieci Agnesi Reķi, jauniešu klubu „Zibsnis” un Evu Solovjovu, Salaspils 1. un Salaspils 2. vidusskolu, Mūzikas un mākslas skolu un SIA „LTDS” valdes priekšsēdētāju Daci Kontrimieni.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis