Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Apmaldījies bērns, sadzīves konflikti, ceļu satiksmes negadījumi- tas viss policijas ziņās

policija200x150

25. jūnijā plkst. 12.05 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie PII "Saulīte" žoga ilgstoši stāv vīrietis. Viņš policijas darbiniekiem paskaidroja, ka ir apmaldījies un nevar atrast savu dzīvesvietu. Tā kā vīrietis neorientējās apkārtējā vidē, nevarēja nosaukt savu dzīvesvietu un lai vīrieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, policija uz notikuma vietu izsauca mediķus, kuri vīrieti hospitalizēja.

25. jūnijā plkst. 19.18 policijā tika saņemta informācija, ka Nometņu ielas 11 nepabeigtās jaunceltnes teritorijā atrodas vairāki nepilngadīgie. Ierodoties notikuma vietā, policisti jauniešiem paskaidroja, ka šāda veida būvē atrasties ir bīstami.

26. jūnijā plkst. 12.07 policijai piezvanīja sieviete un ziņoja, ka pie viņas dzīvokļa durvīm atrodas kāds vīrietis, kurš vēlas satikt savu māti. Policijas darbiniekiem viņš paskaidroja, ka atbraucis pie mātes, kura šeit dzīvojusi. Kā tika noskaidrots, vīrieša māte jau vairāk nekā 10 gadus ir mirusi. Ņemot vērā, ka vīrietim bija miesas bojājumi un viņa uzvedība liecināja, ka viņam varētu būt veselības problēmas, uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība.  

27.jūnijā plkst. 11.22 patrulējot pašvaldības policijas darbinieki pamanīja ceļu satiksmes negadījumu Miera un Rīgas ielu krustojumā, kurā bojāti divi transportlīdzekļi. Cilvēki par laimi cietuši nebija. Par notikumu ziņots Ceļu policijai.

29.jūnijā plkst. 21.45 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Skolas 8 krūmos guļ vīrietis. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība. Mediķi vīrieti hospitalizēja.

30.jūnijā plkst. 05.42 patrulējot policijas darbinieki pie kafejnīcas “Brīze” pamanīja guļošu vīrieti. Policijas darbinieki konstatēja, ka vīrietis ir alkohola reibumā un ar brūci pieres rajonā. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma izsaukti mediķi.

1.jūlijā plkst. 02.59 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Enerģētiku ielas bērnudārza žoga guļ cilvēks, kuru piekāva personu grupa. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība. Vīrietis policistiem paskaidroja, ka esot palicis slikti, noliedza to, ka ir piekauts, un no jebkādas palīdzības atteicās. Persona nogādāta dzīvesvietā.

Tā kā notiek zādzības no privātmājām, 4.jūlijā plkst. 16.16 policija Fiziķu ielā pārbaudei apturēja baltas krāsas mikroautobusu, kas brauca bez iedegtām gaismām. Automašīna brauca lēni, un divas personas vēroja apkārtējo māju pagalmus. Viņi paskaidroja, ka no māju iedzīvotājiem prasa nevajadzīgos metāllūžņus. Automašīnas kravas nodalījumā atradās dažādi metāla izstrādājumi un to fragmenti. Par konstatēto ziņots Valsts policijai.

5.jūlijā plkst. 21.50 patrulējot policisti pamanīja, ka uz Rīgas ielas ir noticis ceļu satiksmes negadījums - automašīna AUDI nobraukusi no ceļa braucamās daļas. Vadītājs paskaidroja, ka nav savaldījis automašīnu. Noskaidrots, ka minētā automašīna ir noņemta no uzskaites CSDD un nevar piedalīties ceļu satiksmē, kā arī vadītājam nav vadītāja apliecības. Informēta Ceļu policija.

7.jūlijā plkst. 12.05 patrulējot policijas darbinieki pamanīja automašīnu, kurai uz priekšējā loga bija tehniskās apskates uzlīme ar cita transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numuru.  Pieņemts lēmums pārbaudīt transportlīdzekli. Notikuma vietā ieradās minētās automašīnas īpašnieks, kurš  paskaidroja, ka automašīnai veicis valsts reģistrācijas numurzīmes nomaiņu un nav noņēmis iepriekšējās numurzīmes tehniskās apskates uzlīmi. Pārkāpumi netika konstatēti.

7. jūlijā plkst. 22.25 videonovērošanas kamerās pamanīti jaunieši pie Lauku 1. Viens no jauniešiem smēķēja. Tā kā radās aizdomas, ka jaunieši ir nepilngadīgi, policija devās uz notikuma vietu. Tur noskaidrots, ka smēķējošajam jaunietim nav pat 16, līdz ar to viņš nevar atrasties uz ielas bez vecāku klātbūtnes pēc pulksten 22. Sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli.

8.jūlijā plkst. 03.05 patrulējot policisti pamanīja jaunieti, kurš, ieraugot likumsargu auto, centās paslēpties. Izrādījās, ka jaunietis ir nepilngadīgs un lietojis alkoholiskos dzērienus. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, kā arī viņš nogādāts dzīvesvietā.

10.jūlijā plkst. 00.32 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Dienvidu ielas pagalmā notiek kautiņš. Ierodoties notikuma vietā un apsekojot apkārtni, tika pamanītas divas personas, kuras skaidroja attiecības. Kā noskaidrojās, starp personām izcēlies sadzīves rakstura konflikts. Pēc pārrunām abas konfliktā iesaistītās personās devās mājās.

10. jūlijā plkst. 13.50 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka atrasts piecus gadus vecs bērns. Sieviete paskaidroja, ka, braucot pa Zviedru ielu, pamanījusi raudošu bērnu. Noskaidrots, ka viņš bijis pludmalē - dienas nometnē, bet, ejot atpakaļ no pludmales, atpalicis un nezina, uz kurieni viņam jāiet. Bērns tika nogādāts Salaspils bērnu futbola kluba dienas nometnē trenera apgādībā.

12.jūlijā plkst. 18.41 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Maskavas ielas daudzīvokļu mājas kāpnēm  sēž vairākas personas, kuras lieto alkoholu. Notikuma vietā gan alkohola lietošana netika konstatēta, tomēr divu personu uzvedība un citas pazīmes radīja aizdomas, ka abas personas ir acīmredzamā narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Personas tika aizturētas un nogādātas Valsts policijā.

14. – 15.jūlijā pašvaldības policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību  publiskā pasākuma "Latvijas puķu draugu saiets" laikā festivāla "Kartupeļpalma" laikā.

15.jūlijā plkst. 18.47 pašvaldības policija pārbaudei apturēja transportlīdzekli, konstatējot, ka tam nav veikta valsts tehniskā apskate. Par notikumu ziņots Ceļu policijai.

15. jūlijā plkst. 21.29 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka ir uzlauzta garāža Līvzemes ielas kooperatīvā. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās. Par konstatēto ziņots Valsts policijai, kuras darbinieki pārņēma notikuma vietu. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis