Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Mārtiņsala” aicina daudzbērnu ģimenes piedalīties salidojumā un nometnē

Ielugums.Mara

Salaspils daudzbērnu ģimeņu biedrība “Mārtiņsala” aicina novadniekus vasaru pavadīt lietderīgi un jautri. Lai vairāk uzzinātu par plānotajām aktivitātēm, 25. jūlijā pulksten 19.00 “Rīgavā” noptiks informatīva sapulce. Biedrībā aicinātas iestāties arī jaunas daudzbērnu ģimenes. Esiet laipni aicināti!

No 3. līdz 5. augustam Stopiņu novada daudzbērnu ģimeņu biedrība “Māra” aicina uz Latvijas daudzbērnu ģimeņu salidojumu Upeslejās, Stopiņu novadā. Salaspils daudzbērnu ģimenes var pieteikties pa tālruni 27453023 vai sūtīt epastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Interesentiem tiks nosūtīta papildu informācija.

Savukārt no 12. līdz 18. augustam Kuldīgas novada “Pelčos” norisināsies 17. biedrības “Savējie” bērnu un jauniešu nometne, kurā aicināti pieteikties gan jau esošie biedri, gan jaunie.

Ieva Grasa, Salaspils daudzbērnu ģimeņu biedrība “Mārtiņsala” valdes locekle

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis