Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Policija atrod zagtus velosipēdus un palīdz nelaimē nonākušiem cilvēkiem

policija200x150

1. augustā plkst. 08.23 pie nama Līvzemes ielā 5 policisti pamanīja sievieti, kura pa ielu pārvietojās puskaila. Uzsākot ar viņu sarunu, policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka sievietei ir psihiska rakstura saslimšana. Lai sievieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība.

2. augustā plkst. 19.45 policisti paturēja pārbaudei kādu mopēda vadītāju. Tika noskaidrots, ka viņam nav iegūtas nepieciešamās tiesības, lai vadītu šāda veida trasnportlīdzekli. Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policijas Ceļu policija.

3. augustā plkst. 11.03 Rīgas ielas 2 pagalmā tika pamanīts vīrietis, kurš gulēja automašīnā. Policijas darbinieki centās uzsākt sarunu vīrieti, taču tas neizdevās, jo viņš nespēja saprotami atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem. Policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka, iespējams, vīrietis atrodas medikamentu iespaidā. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība.

5. augustā plkst. 11.55 tika saņemta informācija, ka pie dzelzceļa stacijas “Saulkalne” atrodas piekauta sieviete. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka sievieti piekāvis viņas dēls. Viņa sūdzējās par sāpēm un reiboni. Lai sievieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu tikai izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kā arī Valsts policija.

5. augustā plkst. 13.35 tika saņemta informācija, ka pie Budeskalnu ielas 40 ir bojāts elektrības stabs, kas uzkritis elektrības vadiem. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki norobežoja bīstamības rajonu. Uz notikuma vietu tikai izsaukti A/S “Latvenergo” un A/S “Sadales tīkli” speciālisti.

6. augustā plkst. 08.55 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Mežmalas ielas nepabeigtajā jaunbūvē atrodas jaunietis ar grieztām brūcēm rokās. Notikuma vietā pašvaldības policijas darbiniekus sagaidīja jaunietis, kurš pie kakla turēja pudeles stikla lausku un draudēja izdarīt pašnāvību. Pēc pārrunu veikšanas viņš tomēr stikla lausku atdeva pašvaldības policijas darbiniekiem. Notikuma vietu pārņēma Neatliekamā medicīniskā palīdzība un Valsts policija.

6. augustā plkst. 19.40 pašvaldības policijas glābēji aptuveni 300 metru attālumā no krasta pamanīja buru jahtu, kurai stiprā vēja un viļņu dēļ nolūza masts, kā rezultātā tā bīstami sasvērās uz sāniem, un viens no pasažieriem iekrita ūdenī. Glābēji nekavējoties izkritušo pasažieri iecēla laivā un bojāto buru jahtu ar otru pasažieri nogādāja krastā. Notikumā cietušo nav.

6. augustā plkst. 20.16 saņemta informācija, ka pie Mazās Juglas pērles kādai automašīnai izsists logs un tā aplieta ar benzīnu. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka strīds izcēlies starp izsaucēju un viņas dzīvesbiedru, kā rezultātā dzīvesbiedrs automašīnai izsitis stiklu un aplējis to ar benzīnu, lai aizdedzinātu. Vīrietis izturējās agresīvi, tāpēc tika aizturēts. Notikuma vietā ieradās un to pārņēma Valsts policija un Neatliekamā medicīniskā palīdzība.

10. augustā plkst. 00.07 pie policijas darbiniekiem vērsās sieviete, kura bija alkohola reibumā. Sievietes uzvedība liecināja par garīga rakstura problēmām. Lai sievieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu tikai izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība.

10. augustā ap plkst. 10 Rīgas ielā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā cieta viens no transportlīdzekļa vadītājiem. Policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību un ceļu satiksmes drošību līdz Valsts policijas Ceļu policijas darbinieku ierašanās brīdim.

11. augustā plkst. 02.33 pamanīti divi, iespējams, nepilngadīgi jaunieši. Personu pārbaudes laikā konstatēts, ka viens no jauniešiem ir izsludināts Valsts policijas meklēšanā. Jaunietis aizturēts un nogādāts Valsts policijas iecirknī.

12.augustā plkst. 01.03 policisti videonovērošanas kamerās pamanīja, ka pie Rīgas ielas 38 atrodas persona, kura, iespējams, lieto alkoholisku dzērienu un tina cigaretei līdzīgu priekšmetu. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka jaunietis lietojis narkotiskās vielas. Personas pārbaudes laikā tika noskaidrots, ka persona pie sevis glabā nezināmas izcelsmes augu maisījumu. Pie personas arī atrada zagtu velosipēdu. Persona aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

13. augustā plkst. 16.53 videonovērošanas kamerās pamanīts, ka pie Skolas ielas 2 divi vīrieši, iespējams, lieto alkoholiskos dzērienus. Ierodoties notikuma vietā, informācija apstiprinājās. Personas tika aizturētas un nogādātas policijas iecirknī, kur, veicot personām piederošo mantu pārbaudi, tika atrasts zagts velosipēds. Par notikumu ziņots Valsts policijai. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis