Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ir klāt jaunās “Salaspils Vēstis”

Pozitīvas pārmaiņas piedzīvos Līvzemes ielas posms no Gaismas ielas līdz šosejai. Jau novembrī cilvēki ceļu uz Vecajiem kapiem varēs mērot pa jaunizbūvētu ceļu ar gājēju ietvi.

Salaspils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi šo mācību gadu uzsāks ar jaunu iestādes vadītāju. No augusta par skolas direktori iecelta Rūta Bugavičute.

Sarosāmies un līdz 30. augustam piesakām savus pretendentus konkursam “Salaspils novada dārzu un ainavu dizaina konkurss 2017”. Anketu atradīsiet gan “Salaspils Vēstīs”, gan mājas lapā. Tāpat izdevumā varat iepazīties ar konkursa nolikumu.

27. jūlija domes sēdē deputāti lēmuši pagarināt līgumu ar SIA “Eco Baltia vide” un atļāvuši SIA “Knauf” veikt pazemes ūdeņu monitoringu. Par to vairāk 2.lpp.

Sociālais dienests ziņo, ka pirmajā pusgadā pabalstos izmaksāti teju 57 tūkstoši eiro. Sīkāk lasiet izdevumā.

Pašvaldība aicina norādīt savu bankas kontu neizvērtējamo pabalstu saņemšanai. Pabalstus var saņemt arī ar Latvijas Pasta starpniecību, bet tādā gadījumā būs jāmaksā pasta noteiktie piegādes izdevumi.

“26.jūlija Salaspils novada domes sēdē deputātu vairākums nesaprotamā steigā pieņēma lēmumu, par kuru ir grūti izteikties, nelietojot necenzētu leksiku. Laikā, kad bija izsludināts atklāts konkurss „Atkritumu apsaimniekotāja izvēle Salaspils novadā” un saņemti 5 uzņēmumu piedāvājumi, vairums pašvaldības deputātu nobalsoja, lai vēl uz vienu gadu pagarinātu līgumu ar SIA “Eco Baltia vide”, par atkritumu apsaimniekotaja izvēli viedokli pauž deputāts Jānis Nebars.

“2014. gada nogalē mūsu izdevumā “Salaspils Vēstis” man vajadzēja atvainoties jums par jaunā novada atkritumu apsaimniekotāja SIA “Eco Baltia vide” haotisko darbības uzsākšanu gan pārejas posmā, gan sniegto pakalpojumu kvalitātē. Novada pašvaldība veltīja daudz laika un pūļu, reaģējot uz iedzīvotāju sūdzībām, lai sniegto pakalpojumu kvalitāte atbilstu noteikumu prasībām,” saka priekšsēdētājs Raimonds Čudars.

Aicinām Salaspils pašvaldībā dzīvojošos adoptētājus, audžuģimenes, viesģimenes un aizbildņus, kuri apsver iespēju, gatavojas vai jau ir uzņēmušies tik svarīgo atbildību par kādu bez vecāku gādības palikušu bērnu/-iem, apgūt starptautiski atzītu apmācību programmu adoptētājiem, aizbildņiem, audžuģimenēm, viesģimenēm “AIRI vecākiem”.

“Latvian Voices” vokālo meistardarbnīcu dalībnieku koncerts, kamermūzikas koncerts Daugavas muzejā, līnijdeju kolektīvu festivāls botāniskajā dārzā, veterānu sporta spēles, “Veselības otrdienas” skrējieni- šos un daudz citus pasākumus piedāvā mūsu iestādes. Par to vairāk “SV” pēdējās lapaspusēs.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis