Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Paaudžu tikšanās atmiņās un mūzikā 25 gadus pēc barikādēm

Atzīmējot 1991. gada barikāžu 25. gadadienu, 2016. gada 16. janvāri no plkst. 15 līdz 19.30 Ķīpsalas hallē notiks atceres pasākums ”Bulvārī brīvība”, kas iecerēts kā paaudžu tikšanās atmiņās un mūzikā, kurā piedalīsies sabiedrībā zināmas personas, tostarp Latvijas Valsts prezidents u.c.

Tajā muzikālo repertuāru patriotiskās skaņās nodrošinās mūsdienu tautas mūzikas apvienība “Jauno Jāņu orķestris”, muzikālā apvienība “Raxtu raxti”, etnorokgrupa “ElektroFolk”, Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris “Sōla”, Rīgas Tehniskās universitātes studentu pūtēju orķestris SPO, kā arī jaunā dziedātāja Aleksandra Špicberga.

Atceres pasākumam aicināti pieteikties barikāžu dalībnieki ar tuviniekiem, lai visi kopā atminētos, kā arī dalītos pieredzē un sajūtās par piedzīvoto.

Šā gada janvārī barikādēm aprit 25 gadi. Atceres pasākuma galvenais motīvs ir barikāžu laika mantojums jaunajai paaudzei, programmā paredzot piemiņai veltītus video stāstus un dzeju, ko ierunājuši Daugavpils teātra Dramatiskā teātra aktiera mākslas kursa studenti, kā arī barikāžu dalībnieku atmiņu stāstus, ko ierunājuši Latvijas Kultūras akadēmijas Dramatiskā teātra aktiera un režijas mākslas 3. kursa studenti.

Pasākumā apmeklētāji varēs klausīties atmiņu stāstus par 1991.gada notikumu dalībnieku mobilizāciju, sajūtām, emocijām, plāniem, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, kā arī skatīties filmas no 1991. gada janvāra galvenajām norises vietām.

No Salaspils uz Ķīpsalu varēs nokļūt arī ar pašvaldības autobusu plkst. 13.30 no k/n “Rīgava”. Tā kā vietu skaits tajā ir ierobežots, aicinām iepriekš pieteikties pa tālruni 67941163. 

web Kipsala

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis