Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vasara - vēsa, bet galvas - karstas

Pašvaldības policija ziņo:

26. jūnijā plkst. 18.24 pie Skolas ielas 5. nama uz ielas policijas darbinieki pārtrauca divu vīriešu kautiņu. Tā laikā viens no tā dalībniekiem bija guvis galvas traumu, tāpēc izsauktie ĀNMP darbinieki viņu hospitalizēja.

27. jūnijā plkst. 01.44 Pašvaldības policisti pie Rīgas ielas 2 apturēja automašīnu „Mazda”, ko vadīja jaunietis bez vadītāja apliecības. Jaunietis aizturēts un nodots ceļu policijas darbiniekiem.

27. jūnijā plkst. 17.35 pie dzelzceļa stacijas „Salaspils” pašvaldības policijas darbinieki aizturēja un nogādāja Valsts policijā sievieti, kura, stāvot uz dzelzceļa sliedēm, traucēja vilcienu satiksmi.

27. jūnijā plkst. 23.50 pie Skolas ielas 7 policijas darbinieki personu pārbaudes laikā konstatēja, ka pie viena no vīriešiem atrodas nemarķēts alkohols. Vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

28.jūnijā plkst. 18.36 dzelzceļa stacijā „Dārziņi” pašvaldības policisti pamanīja piecus alkohola reibumā esošus jauniešus. Jauniešu personības pārbaudes laikā tika konstatēts, ka viens no viņiem ir nepilngadīgs, bet pie diviem jauniešiem atradās šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti. Jaunieši aizturēti un nogādāti Valsts policijā.

28. jūnijā plkst. 21.40 pie Daugavas ielas 2. mājas pašvaldības policijas darbinieki aizturēja jau agrāk par narkotisko vielu lietošanu un citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu vairākkārtīgi policijas redzeslokā nonākušu vīrieti, kurš, ieraugot policijas darbiniekus, metās bēgt. Aizturētais vīrietis aizdomās par atrašanos narkotisko vielu reibumā nogādāts Valsts policijā.

29. jūnijā plkst. 03.05 policijas darbinieki pie Dienvidu ielas 9 apturēja automašīnu „Volvo”, ko vadīja vīrietis bez vadītāja apliecības, turklāt būdams alkohola reibumā. Vīrietis aizturēts un nodots ceļu policijas darbiniekiem.

7. jūlijā plkst. 11.32 pie Miera ielas 24.nama pašvaldības policijas darbinieki aizturēja Valsts policijas meklēšanā izsludinātu vīrieti, kuru nogādāja Valsts policijā.

8. jūlijā plkst. 21.39 policijas darbinieki pie Rīgas ielas 1A apturēja automašīnu „Mitshubishi”, ko vadīja vīrietis bez vadītāja apliecības. Vīrietis aizturēts un nodots ceļu policijas darbiniekiem.

10. jūlijā plkst. 02.54 pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Nometņu ielas 38, mājas pagalmā atrodas trīs aizdomīgi vīrieši. Ierodoties izsaukuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka ir uzlauztas daudzdzīvokļu mājas pagraba durvis. Veicot pagraba pārbaudi, pašvaldības policijas darbinieki pielietojot fizisku spēku un speclīdzekļus (roku dzelžus) aizturēja trīs vīriešus, kuri pagrabā zaga velosipēdu.

12. jūlijā plkst. 09.40 pašvaldības policijā pienāca informācija, ka Enerģētiķu ielā 2 kādam dzīvoklim ar akmeni izsists logs. Pēc saņemtajām pazīmēm nekavējoties veicot meklēšanas pasākumus, netālu no notikuma vietas pašvaldības policijas darbinieki aizdomās par loga izsišanu aizturēja un nogādāja Valsts policijā divus vīriešus.

16. jūlijā plkst. 14.50 par zāles pļāvēju un motorzāģu tirdzniecību neatļautā vietā - uz ielas pie nama Skolas ielā 2 pašvaldības policijas darbinieki aizturēja trīs romu tautības vīriešus. Par konstatēto pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

17. jūlijā plkst. 19.30 policijas darbinieki pie Skolas ielas 4c aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1982. gadā dzimušu vīrieti, kurš skeitparkā ar nazi draudējis bērniem. Aizturētais vīrietis jau agrāk vairākkārtīgi bija nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu.

18. jūlijā plkst. 01.35 „Spolītēs”, Laivu ielā pašvaldības policijas darbinieki aizturēja vīrieti zādzības izdarīšanas brīdī no privātmājas. Aizturētais vīrietis nodots Valsts policijas darbiniekiem.

20. jūlijā plkst. 03.46 policijas darbinieki devās uz Zeltiņiem, jo tika saņemta ziņa par vīrieti, kurš dauzās pie cita dzīvokļa durvīm. Ierodoties notikuma vietā, no daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpas izskrēja vainīgais vīrietis un ar lodlampu centās iesist policijas darbiniekam. Policijas darbinieki, pielietojot fizisku spēku un speclīdzekļus, (roku dzelžus un asaru gāzi) vīrieti aizturēja un nogādāja policijas iecirknī.

24. jūlijā plkst. 10.26 pašvaldības policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību uz Rīgas – Daugavpils šosejas vietā, kur netālu no šosejas zāģētais koks uzkrita garāmbraucošajai automašīnai „Volvo”. Cilvēki notikumā necieta.

Laikā no 26. jūnija līdz 26. jūlijam pašvaldības policijā reģistrēti 410 notikumi, tajā skaitā 39 izsaukumi, kas saistīti ar iedzīvotāju miera traucēšanu, 19 izsaukumi, kas saistīti ar ģimenes strīdu un 24 izsaukumi, kas saistīti ar dzīvnieku turēšanas prasību neievērošanu,

Nakts patversmē „Gaiziņš” nogādātas 7 personas.

28. jūnijā nodrošināta sabiedriskā kārtība un veikta ielu slēgšana publiska pasākuma „Miera skrējiens” norises laikā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis