Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pirmsjāņu izdevumā lasiet

annnotation12

Šodien ar dažādām stafetēm, parkūra un petanka paraugdemonstrējumiem tiks atklāts jaunais Dienvidu ielas parks. Laipni gaidīti visi, kas vēlas pārbaudīt spēkus stafetēs un uzzināt, kas īsti ir parkūrs un petnaks.

Savukārt jau rīt, 20. jūnijā, Doles salā notiks Jāņu ielīgošanas pasākums. Kas būs programmā, uzziniet šajā numurā!

9. jūnijā Salaspilī viesojās Saeimas deputāts Ainars Latkovskis, lai Dienas centram pasniegtu īpašu dāvanu- jaunu ratiņu pacēlāju.

Publicēts personu reģistrs pašvaldības palīdzības saņemšanai dzīvokļu jautājumu risināšanā. Pirmā skārtas rindā ir iekļautas 36 personas, bet vispārējā- 14 personas.

Tā kā iedzīvotāju rūpes par saviem četrkājainajiem draugiem ir augušas, ir beigušies suņu žetoni. Pašvaldība aicina būt saprotošiem un informē, ka žetonus varēs saņemt no 29. jūnija.

Rubrikā „Mana māja” informējam par to, kas būs jādara dzīvokļu īpašniekiem un kādus darbus veiks SIA „Salaspils Siltums”, lai savestu kārtībā mūsu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas. 

Vērsieties pie saviem apsaimniekotājiem, ja vēlaties pie savām mājām glītus atkritumu laukumus ar nojumēm!

Kas ir „drošības poga” un kā tā darbojas, lasiet 3.lpp.!

Savu pastāvēšanas gada jubileju šonedēļ nosvinējis sociālais centrs Aconē. Aktīva darba sezona izvērtusies arī Salaspils sociālajam centram. Uz vasaru gan nedaudz aktivitātes pierims, lai rudenī viss atsāktos ar jaunu sparu. Sekojiet līdzi aktualitātēm!

Trīs pedagogi šogad saņems balvu izglītībā „Gada skolotājs”.

Pateicoties SIA „Salaspils Siltums” iniciatīvai un Mūzikas un mākslas skolas skolēniem un viņu pedagogiem ir izdaiļots vēl viens stūrītis Salaspils ainavā.

Kas ir „sajūtu taka”, uzziniet 5.lapaspusē!

Izlozēti tie skolēni, kuriem piešķirtas darba vietas pašvaldības iestādēs jūlijā un augustā.

Policija ziņo par likumpārkāpējiem.

Arī Salaspili šķērsos Miera skrējiens. Ja vēl vēlies pieteikties, šodien to var pagūt!

Jaunie sportisti nes Salaspils vārdu ne vien Latvijas, bet arī Baltijas mērogā. Par to vairāk 6.lpp.

2015. gada 19. jūnijs Nr.12 (610)

Priecīgus Līgo svētkus!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis