Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

18. jūlija "Salaspils Vēstīs" lasiet

Salaspils nu ir kļuvusi par diviem sakārtotiem infrastruktūras objektiem bagātāka. Pirmais ir ceļš uz Doles salu, kurš no šķembota ceļa ir pārtapis par izbūvētu brauktuvi ar apgriešanās laukumu, stāvvietām un gājēju trotuāru. Otrais īpaši iepriecinās ekstrēmo sporta veidu cienītājus, jo ir izbūvēts Salaspils skeitparks, kuru ar nepacietību gaidīja daudzi salaspilieši.

Stājušies spēkā grozījumi saistošajos noteikumos par atbalsta sniegšanu Salaspils individuālajiem sportistiem un sporta organizācijām.

Priekšsēdētāja vietniece Malda Caune ir saņēmusi konkursa „Vienoti dažādībā” atzinības rakstu. Par to, kādēļ Malda atzinību ir pelnījusi vairāk stāsta Salaspils NVO aktīvisti.

Acones sociālā centra darbiniece Ludmila Bondare stāsta par to, kā aizvadīts pirmais mēnesis centrā.

AS „Latvenergo” informē par ūdens līmeņa pazemināšos Rīgas HES ūdenskrātuvēs.

Veiktais ūdens kvalitātes monitorings atklāj, ka Salaspils peldvietās peldēties drīkst.

Vasaras sezonā „Salaspils Vēstīs” lasiet par nozīmīgākajiem tūrisma objektiem Salaspils novadā. Iespējams, katrs salaspilietis uzzinās ko jaunu, ko līdz šim, dzīvojot blakus, nebija zinājis. Šajā numurā - par Salaspils memoriālo ansambli.

Izdevuma 6.lpp. atradīsiet konkursa „Salaspils sakoptākais īpašums 2014” nolikumu un pieteikuma anketu, tādēļ esiet aktīvi un piesakiet savu vai kāda līdzcilvēka īpašumu konkursam!

Sporta sadaļā par bērnu sporta dienu, veterānu sporta spēlēm un veselības skrējienu.

NVO projektu konkursa ietvaros biedrība „Nākotnes Salaspils” augustā rīko geocaching jeb slēpņošanas sacensības. Par to vairāk 8.lpp.

Daugavas muzejā izskanēs divi lieliski kamermūzikas koncerti. Laipni lūgti!

Salaspils politiski represētās personas tiek aicinātas uz salidojumu Ikšķilē.

Salaspils pensionāru kopa aicina ceļotgribētājus pievienoties ekskursijai uz Horvātiju.

 

2014. gada 18. jūlijs Nr.14 (588)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis