Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Nepilngadīgie autovadītāji, kautiņi, miera traucētāji - policijas darba lauks jūnijā

2.jūnijā pulksten 17.04 pie nama Rīgas ielā 30 pašvaldības policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību ceļu satiksmes negadījuma vietā, kur bija notikusi sadursme starp transportlīdzekļiem Toyota un Mazda. 1990. gadā un 1970. gadā dzimušās transportlīdzekļu vadītājas negadījumā necieta. Par notikušo informēta Ceļu policija.

4.jūnijā pulksten 16.44 pie nama Saulkalne 26 pašvaldības policijas darbinieki aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1985. gadā dzimušu vīrieti, kurš bija stiprā alkohola reibuma stāvoklī. Pie viņa tika atrasta pudele ar nelegālu alkoholu.

5.jūnijā pulksten 03.52 pašvaldības policija konstatēja, ka SIA „Panda TAXI” 1983. gadā dzimušais transportlīdzekļa vadītājs ar taksometru Ford veic pasažieru pārvadājumus bez Salaspils pašvaldības izsniegtās licences. Par konstatēto pārkāpumu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.

6.jūnijā pulksten 11.13 pašvaldības policijas darbinieki pie Skolas 4 aizturēja 1974. gadā dzimušu vīrieti, kurš bija acīmredzamā narkotisko vielu reibumā un aizturēšanas brīdī centās norīt nezināmas izcelsmes tabletes. Vīrietis nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām, tamdēļ tika pielietoti speclīdzekļi un izņemtas tabletes. Vīrietis nogādāts Valsts policijā.

8.jūnijā pulksten 12.41 pašvaldības policijas darbinieki Inženieru ielas tirdziņā konstatēja, ka 1957. gadā dzimis vīrietis un 1960. gadā dzimusi sieviete tirgoja zemenes bez tirdzniecības atļaujas, turklāt nespēja paskaidrot, kur ogas ieguvuši. Par konstatēto pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, bet tirdzniecība tika pārtraukta.

10.jūnijā pulksten 14.19 pašvaldības policijas darbinieki pie Rīgas 49/1 pamanīja transportlīdzekli VW, kas piedalījās ceļu satiksmē bez tehniskās apskates. Transportlīdzekļa vadītājs  policijas prasību apturēt auto ignorēja un centās aizbēgt. Pēc pakaļdzīšanās, kuras laikā VW vadītājs izraisīja vairākas avārijas situācijas, policija auto aizturēja Līvzemes ielā. Kā vēlāk izrādījās, transportlīdzekli vadīja 1997. gadā dzimis jaunietis. Tā kā puisis bija nepilngadīgs, viņam nebija vadītāja apliecības, turklāt transportlīdzeklim nebija ne tehniskās apskates, ne OCTA. Par notikušo informēta Ceļu policija.

10.jūnijā pulksten 19.54 pašvaldības policijas darbinieki pie Celtnieku 4 aizturēja 1970. gadā  un 1988. gadā dzimušus vīriešus, kuri bija acīmredzamā narkotisko vielu reibumā. Vīrieši nogādāti Valsts policijā.

12.jūnijā pulksten 16.15 pašvaldības policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību klaiņojošo dzīvnieku izķeršanas laikā, kur Granīta ielā 31/17 no personām bez noteiktas dzīvesvietas tika izņemti astoņi suņi, kas apdraudēja apkārtējo māju iedzīvotājus.

12.jūnijā pulksten 21.06 pašvaldības policijas darbinieki Saulkalnē pie 32. nama aizturēja 1984., 1987., un 1989. gadā dzimušus vīriešus, kuri bija acīmredzamā narkotisko vielu reibumā, lietoja alkoholu neatļautā vietā, traucējot apkārtējo iedzīvotāju mieru. No personām pašvaldības policijas izņēma divas gāzes pistoles, divas aptveres ar patronām, četrus nažus, nažu un šaujamieroču makstis, lukturīti, trīs šļirces. Vīrieši nogādāti Valsts policijā.

13.jūnijā pulksten 01.43 pašvaldības policijas darbiniekus izsauca uz Raiņa ielu 17a, kur bija piedūmota kāpņutelpa. Notikuma vietā tika konstatēts, ka vienā no dzīvokļiem dega drēbes, kas uz policijas ierašanās brīdi bija nodzēstas.

14.jūnijā pulksten 02.14 pie Rīgas 12 pašvaldības policija izšķīra kautiņu, kurā bija iesaistītas vairākas personas. Kā izrādījās, savstarpēja strīda laikā tika izsists stikls transportlīdzeklim BMW un izcēlies kautiņš, kā rezultātā 1984. un 1986. gadā dzimušiem vīriešiem tika nodarīti miesas bojājumi. Uz notikumu vietu izsaukta ātrā neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas hospitalizēja cietušos. Par notikušo informēta Valsts policija.

14.jūnijā pulksten 17.56 pie Enerģētiķu 4 pašvaldības policijas darbinieki par kaušanos aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1965. un 1978. gadā dzimušus vīriešus. Izrādījās, ka abas personas bija narkotisko vielu reibumā. Pie viena no vīriešiem tika atrastas astoņas nezināmas izcelsmes tabletes.

16.jūnijā pulksten 13.34 pie Skolas 2 pašvaldības policijas darbinieki par smēķēšanu aizturēja 1998. gadā dzimušu nepilngadīgu jaunieti. Par konstatēto pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

 Dzintars Strožs, pašvaldības policijas priekšnieks

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis