Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Iznācis izdevuma “Salaspils Vēstis” svētku numurs.

anot17.11.2017

Ar to sveicam visus bijušos, esošos un arī topošos novadniekus Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienā. Vēl solis – un jau būsim simtgadē. “…viens solis līdz simtam” -tā saucas arī koru koncerts, uz kuru aicinām 19. novembra pievakarē.

Dāvana Latvijas Simtgadē filmu nozarē ir arī sešpadsmit pilnmetrāžas filmas visplašākajam skatītāju lokam, un divas no tām jau drīzumā būs skatāmas Salaspilī.

Taču dzimšanas dienas svinības ievadīs svinīgā ceremonija jau šovakar, kurā Goda salaspilieša titulu saņems Ēriks Miķelsons. Ilggadējs kultūras nama “Rīgava” direktors, Salaspils strītbola sacensību dibinātājs un rīkotājs daudzus gadus, galda spēļu pieccīņas iniciators un organizators, Doles salas atbalsta fonda biedrs, bijušās Doles pamatskolas salidojumu rīkotājs – tik daudz lietu Salaspilī ir aizsākušās, pateicoties tieši Ērika Miķelsona idejām un darbīgumam.

Šoruden Salaspilī pussimta jubilejas svin arī kultūras nams “Rīgava” un Salaspils memoriāls. Par šo iestāžu vēsturi un cilvēkiem lasīsiet svētku izdevumā.

Arī šogad salaspiliešu rīcībā ir nodotas vairākas atjaunotas ielas,  un divas ir īpaši svarīgas - autobraucējiem un gājējiem atkal ir atvērta atjaunotā Līvzemes iela un īsts pārsteigums - jaunizbūvētā ērtā un ainaviskā Tilderu  iela.

Šogad mēs Salaspils novadā Starptautisko invalīdu dienu atzīmēsim jau septīto gadu pēc kārtas. Vairāku dienu garumā notiks dažādi pasākumi, tiem esam devuši īpašu nosaukumu „No manas sirds tavai”. Tajos aicināti piedalīties visi - pabūt kopā, izbaudīt īpašo labsirdības auru un justies kā pilnvērtīgam cilvēkam mūsu sabiedrībā.

Sākoties aukstajam laikam, salaspilieši arvien biežāk aizdomājas par savu māju atjaunošanu un siltināšanu. SIA “Salaspils Siltums” speciālisti atbild uz desmit visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par šo tēmu.

Bērniem, kuri no agras bērnības spēlē dambreti, ir daudz labākas sekmes skolā pusaudžu periodā, jo uzkrātās zināšanas agrīnajā vecumā atvieglo mācību procesu kopumā. Tāpēc svarīgi laikus pievērst uzmanību prāta attīstībai un nodarboties ar dambreti. Par to lasiet izdevuma 6. lappusē.

Iespējams, ka Austrumu cīņas ir vispopulārākās Salaspilī. Mūsu džudisti un karatisti atkal pārved medaļas no starptautiskiem turnīriem.

Toties Salaspils veselības centrā var uzlabot veselību ar jaunas terapijas palīdzību. Jaunā ārstēšanas metode ir atceļojusi no Amerikas. Šīs terapijas laikā ar spēcīga magnētiskā lauka palīdzību tiek stimulētas muskuļu kontrakcijas, kas ārstē mazā iegurņa, kaulu locītavu sistēmas, muskulatūras un mugurkaula slimības, tātad palīdz būtiski uzlabot pacientu dzīves kvalitāti.

Par to un vēl daudz ko citu lasiet 17. novembra “Salaspils Vēstīs!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis