Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Par izglītības aktualitātēm jaunajās "Salaspils Vēstīs"

Ja pagājušā numura galvenā tēma bija kultūra, tad šis numurs viennozīmīgi veltīts izglītības jautājumiem. Tuvojoties Zinību dienai 1. septembrī, notikusi ikgadējā Augusta konference, kurā sumināti arī “Gada pedagogi”. Šogad titulus saņēmušas trīs skolotājas- Baiba Asare, Gunta Lagzdiņa un Ingūna Taube. Konferencē pedagogus uzrunāja un sveica domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars; šo uzrunu lasiet izdevumā.

Jau nākamnedēļ 1. septembris, tāpēc abas vidusskolas, visi bērnudārzi, mūzikas skola un sporta nams stāsta par jaunumiem, kas sagaida salaspiliešus, jauno mācību gadu uzsākot.

Pilnā sparā noris darbi 1.vidusskolas 4. korpusā. Jau aiznākamajā mācību gadā savu mājvietu šeit radīs vidusskolas klases, bet baseins būs atvērts jau ātrāk- plānots, ka 2017. gada pavasarī.

18. augustā tika svinīgi atklāts ūdens pumpis pie dzelzceļa stacijas, kuru pašvaldībai uzdāvināja Brunovsku ģimene, kurus pazīstam kā ZS “Ezerkauliņi” īpašniekus. Šeit slāpes var veldzēt ikviens garāmgājējs, arī četrkājainie draugi, kuriem ir izveidota speciāla vieta, kur padzerties.

Uz noteiktu laiku pašvaldība darbā aicina jaunatnes lietu speciālistu.

 Salaspils jaunieši piedalījušies Erasmus+ projektā Turcijā. Par to, kādu pieredzi viņi guvuši, lasiet 5.lpp.

Salaspils invalīdu biedrības vadītāja Daina Bože stāsta par piecām neaizmirstamām dienām nometnē, kura norisinājās netālu no Limbažiem.

4. septembrī uz jautru sportošanu bērnus aicina Karlsons, savukārt 1. oktobrī skriešanas entuziasti tiksies pusmaratonā “Noķer vēju”.

Par to, kā sadraudzēties ar saviem kaimiņiem un atklāt, cik patiesība talantīgi un jauki cilvēki tev dzīvo pavisam blakus, stāsta Stacijas ielas iedzīvotāja Ingrīda Koroševska, ar kuras iniciatīvu tika sarīkoti svētki šīs mazās ielas iedzīvotājiem.

Jauno sezonu uzsāk kultūras nami “Enerģētiķis” un “Rīgava” un aicina pievienoties saviem pašdarbības kolektīviem.

31. augustā uz atvērto durvju dienu aicina sporta skola.

"Salaspils Vēstis"

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis