Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Celtnieku ielas būvdarbu laikā notiks sarežģīta inženierkomunikāciju tīklu izbūve

skolas ielas_rekonstrukcijaDSC05664

Šobrīd turpinās Celtnieku ielas būvdarbi. To ietvaros tiek plānota sarežģītas pakāpes inženierkomunikāciju izbūve aptuveni 4 m dziļumā zem Skolas ielas ceļa braucamās daļas. Tas nozīmē, ka, šķērsojot Skolas ielu no Celtnieku ielas puses, tiks veikti pilsētas kanalizācijas tīklu izbūves darbi ar caurduršanas metodi.

Tāpēc no 18. augusta uz 10 dienām būs apgrūtināta transporta kustības plūsma Skolas un Celtnieku ielas krustojumā, organizējot satiksmi pa vienu ceļa braucamās daļas joslu.

No 18. augusta līdz 22. augustam notiks darbu plānošana un sagatavošanās pamatdarbu veikšanai, bet no 22. augusta līdz 28. augustam ir plānoti kanalizācijas tīklu izbūves darbi, būvdarbu veikšanai nepieciešamais darba laiks - no 8.00 līdz 19.00.

Informējam arī, ka darbu veikšanas laikā iespējams paaugstināts trokšņu līmenis, kas saistīts ar ūdens līmeņa pazemināšanas iekārtu darbināšanu pat 24 h diennaktī, kā arī tranšeju nostiprināšanas darbiem ar rievsienām posmā no Skolas ielas līdz Enerģētiķu ielai.

Jau iepriekš pateicamies par sapratni!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis