Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils Tūrisma informācijas centrs piedāvā iepazīt Salaspili no jauna!

karte

Salaspils mājaslapā www.salaspils.lv interesentiem ir pieejama novada karte ar ievērojamākajiem apskates objektiem, populārākajām iestādēm, naktsmītnēm un ēdināšanas vietām. Karte sniedz informāciju arī par aktīvās atpūtas iespējām un velomaršrutiem.

Ieejot www.salaspils.lv, labajā pusē zem sadaļas “Var noderēt” atrodas apakšsadaļa “Karte”. Lai karte atvērtos pilnā izmērā, zem tās ir jāizvēlas “Skatīt karti pilnā izmērā”. Izmantojot rīku joslu kartes labajā pusē, ir iespējams izvēlēties vēlamo sadaļu – apskates objekti, naktsmītnes, iestādes, aktīvās atpūtas iespējas, ēdināšanas vietas un maršruti. Kartē uzklikšķinot uz konkrēto vietu, var redzēt detalizētāku informāciju par katru punktu – nosaukumu, adresi, kontakttālruni, kā arī mājaslapas adresi, ja tāda objektam ir izveidota.

Izvēloties sadaļu “Apskates objekti”, pieejama informācija gan par populārākajiem objektiem, kā piemēram, Nacionālo Botānisko dārzu, Salaspils memoriālu, Daugavas muzeju, Sv. Jura Baznīcas drupām, Ako pieminekli, gan mazāk zināmiem apskates objektiem, kā piemēram, dažādiem piemiņas akmeņiem un piemiņas vietām.

Lai uzzinātu, cik Salaspils novadā ir pieejamas naktsmītnes, ir jāizvēlas sadaļa “Naktsmītnes”, savukārt, sadaļā “Iestādes” atrodama informācija par tādām iestādēm kā Salaspils novada dome, LU Fizikas un Bioloģijas institūtiem, pirmsskolas izglītības iestādēm u.c. objektiem.

Aktīvās atpūtas piekritējiem noderīga informācija būs pieejama sadaļā “Aktīvās atpūtas iespējas”, kur var uzzināt, kā izmantot, piemēram, pientobla parka “Jugland” vai “Armanda lauku jātnieku kluba” piedāvātos pakalpojumus.

Tā kā Salaspils novads saviem apmeklētājiem piedāvā arī dažādas ēdināšanas iestādes, tad arī par šiem pakalpojumiem var uzzināt vairāk, uzklikšķinot uz sadaļas “Ēdināšanas vietas”.

Kartes sadaļā “Maršruti” ir pieejama informācija arī par četriem velomaršrutiem. Viens no tiem ir velomaršruts “Salaspils pērles”, kas apvieno trīs galvenos novada tūrisma objektus – Nacionālo Botānisko dārzu, Salaspils memoriālu un Daugava muzeju, ir apmēram 30 km garš. Savukārt pilsētas velomaršruts ir apmēram 15 km garš un ļauj iepazīt vairāk Salaspils pilsētu. Ir pieejami arī divi velomaršruti Doles salā - Doles salas mazais un lielais velomaršruts.

Vairāk informācijas par kartē pieejamajiem objektiem var uzzināt Salaspils novada Tūrisma informācijas centrā, Miera ielā 1, vai sazinoties pa tālruni 67945440 un e – pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Salaspils novads gaida Jūs!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis