Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

24. jūlija izdevumā lasiet par aktuālāko

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos piedalījušies 236 dalībnieki, no tiem puse – studijas „Buras” dejotāji. Visi kolektīvu vadītāji pēc svētkiem tikās Doles salā, kur saņēma pateicību par svētkos ieguldīto darbu.

Izsludināts konkurss „Salaspils sakoptākais īpašums 2015”. Ikviens var pieteikt savu vai kāda cita īpašumu, kurš, jūsuprāt, būtu pelnījis komisijas atzinību un goda plāksni.

Rubrikā „Mana māja” par būvniecības izmaksām mājas renovācijas gaitā.

Ar publikāciju stājušies spēkā saistošie noteikumi par pašvaldības atbalstu biedrībām un nodibinājumiem.

Salaspils skolēni iepazīst darba tirgu, vasarā strādājot pašvaldības iestādēs. Kā viņiem tas patīk un kā bērnu paveikto vērtē iestāžu pārstāvji- lasiet 5.lpp.

Četrās vietās novadā nu ir izvietoti publiskā interneta pieejas punkti.

Tūrisma informācijas centrs piedāvā doties krāšņā velobraucienā pa novada teritoriju.

Svētdien, 26. jūlijā, Daugavas muzejs aicina uz otro kamermūzikas koncertu.

Sporta lapaspusē lasiet par Saulkalnes sporta dienu, handbolistu panākumiem, čempionu vesera mešanā un futbolistu spēli ar valsts līdervienību.

4. jūlijā mājas renovācijas noslēgumu atzīmēja nams Enerģētiķu ielā 2. Par veiktajiem darbiem un sarežģījumiem procesa gaitā vairāk stāsta biedrības „Enerģētiķu 2” valdes priekšsēdētāja Ilona Kalēja.

Pašvaldība aicina līdz 31. augustam iesūtīt savas fotogrāfijas konkursam „Gaisma rada brīnumu”.

Sabiedriskā labuma fonda valdes locekle Ieva Grasa stāsta par veiksmīgi realizēto NVO projektu, kura ietvaros iegādātas galda spēles Sociālajam centram.

8. lapaspusē uzziniet, kādi kultūras un sporta pasākumi notiek jūlijā un augustā. Īpaši jāuzsver grupas „Aurora” koncerts 7. jūnijā k/n „Rīgava”.

 

2015. gada 24. jūlijs Nr.14 (612)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis