Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Līdz 10. augustam piesakiet savu pretendentu konkursam "Salaspils sakoptākais īpašums 2015"

Konkurss „Salaspils sakoptākais īpašums” mūsu novadā jau ir izveidojies par stabilu tradīciju, rosinot iedzīvotājus rūpēties un būt atbildīgiem par sava īpašuma kopšanu. Konkurss notiek arī šogad, un tajā ikviens  var pieteikt Salaspils novada administratīvajā teritorijā esošos nekustamo īpašumu objektus, kas sastāv no ēkas un piekrītošās zemes. Komisija tos vērtēs šādās kategorijās:

  • ģimenes mājas pilsētas un ciemu teritorijā un Viensētas pagasta teritorijā;
  • daudzdzīvokļu mājas;
  • sabiedriskie objekti;
  • pašvaldības uzņēmumi;
  • skaistākā un sakoptākā ielas ainava Salaspils novadā.

Prioritāri tiks vērtēti tieši pieteiktie objekti, tamdēļ, ja jums vai jūsu draugam, radam vai kaimiņam ir īpaši gaumīgi sakopts īpašums, piesakiet to! Jūsu pieteikumus komisija gaidīs līdz 10. augustam!

Skaistākos īpašumus vērtēs konkursa komisijas priekšsēdētājs, deputāts Andrejs Svilāns, Komunālā dienesta dārznieks Raivis Škapars, ainavu arhitekte Daiga Veinberga, tūrisma organizatore Ieva Tumana, būvinspektore Ināra Škapare, vides inženiere Rudīte Ķikuste, kā arī salaspiliete Ināra Aire, kuras īpašums „Kārļi” ne reizi vien ir saņēmis komisijas atzinību un godalgas.

Pieteikuma anketu jūs atradīsies ŠEIT. Aizpildiet un nosūtiet to uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. !

NOLIKUMS

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis