Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Septembra otrajā "Salaspils Vēstu" numurā lasiet:

Pēc remonta durvis atkal vēris Salaspils Sociālais centrs un Dienas centrs Skolas ielā 7 – abi jaunā, daudz svaigākā izskatā un daudz plašākās telpās, un, pateicoties to darbam, mūsu kopienas saites stiprināsies un māju sajūta ar katru gadu kļūs arvien stiprāka.

Salaspils varēs lepoties ar vēl vienu siltu un skaistu māju Enerģētiķu ielā 2. Pirmie darbi sākās jau pagājušajā gadā, bet jau šoziem ēka būs krietni siltāka.

Tā kā daudzi NĪN parādnieki nav deklarējuši savu dzīvesvietu, tad turpmāk internetā publicēsim informāciju par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu.

Nodibināta „Latvijas simtgades Salaspils biedrība”, kuras pamatmērķis ir Latvijas Republikas simtgades atzīmēšanas popularizēšana un līdzdalība nepieciešamo priekšdarbu veikšanā Salaspils novadā.

Parāds nav brālis un nostāšanās „pozā” nav situācijas risinājums. Par to, kāpēc dažām mājām nav pieslēgta siltuma padeve, bet citas veiksmīgi tiek galā ar vecām problēmām, stāsta „Salaspils Siltuma” valdes locekle Ina Bērziņa – Veita.

Aizvadot Mobilitātes nedēļu, pārliecināmies, ka Salaspils novadā pēdējā gada laikā ir veikti lieli infrastruktūras uzlabojumi aktīva dzīvesveida veicināšanai.

Nule Botāniskā dārza rozārijā ir uzbūvēta romantiskā Rožu lapene. Botāniskā dārza direktors cer, ka šo patiesi skaisto laulību vietu noteikti novērtēs jaunie pāri.

Kas gan var būt labāk kā apgūt bioloģiju, dodoties dabā – tā šādu iespēju pēc putnu vērošanas ekspedīcijas novērtēja 2.vidusskolas bioloģijas skolotājs Igors Ribakovs.

Šogad „Zelta atslēdziņa” NVO projekta ietvaros apciemoja Ventspils pusi.

Vēl septembrī aktīvākajiem salaspiliešiem noteikti jāpiedalās Zīriņu RUDENS velokrosā, skriešanas seriālā „Veselības otrdiena”, pusmaratonā “Noķer vēju” un Olimpiskajā dienā.

Un, lai Salaspils novadā mierīgi noritētu Dzejas dienas, sporta sacensības un citi pasākumi, policija joprojām cītīgi aiztur neapzinīgus šoferus, huligānus un garnadžus.

2014. gada 19. septembris Nr.18 (592)

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis