Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aizturēti neapzinīgi šoferi, huligāni un garnadži

26. augustā plkst. 16.55 Salaspils novadā Granīta ielā pie D/S "Enerģētiķis" pašvaldības policijas darbinieki pamanīja automašīnu „Škoda”, kuras 1994. gadā dzimušais vadītājs izvēlējās nepareizu braukšanas ātrumu. Tā rezultātā transportlīdzeklis nobrauca no ceļa un apgāzās uz jumta. Personas necieta. Uz notikuma vietu izsaukta ceļu policija.

26.augustā plkst. 22.55 pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju par kādu jauniešu grupu, kas Salaspils novada Saulkalnē pie 18. mājas ar kājām sper pa stāvošu transportlīdzekļu riteņiem, kā rezultātā nostrādāja transportlīdzekļu signalizācijas un tika traucēts iedzīvotāju naktsmiers. Notikuma vietā pašvaldības policijas darbinieki aizturēja 1996. gadā, 1997. gadā un divus 1999. gadā dzimušus jauniešus un veica ar viņiem pārrunas. Abiem līdz 16 gadus vecajiem jauniešiem par atrašanos publiskā vietā pēc plkst. 22.00 bez vecāku vai viņu aizstājēju pavadības sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli, pēc kā abi jaunieši nodoti vecākiem.

27. augustā plkst. 13.05 pie Skolas ielas 9 pašvaldības policijas darbinieki apturēja automašīnu „Volkswagen”, kura 1952. gadā dzimušais vadītājs Skolas ielas 11/1 mājas pagalmā uzbrauca stāvošai automašīnai „Honda” un centās aizbēgt no avārijas vietas. Uz notikuma vietu izsaukta ceļu policija.

28. augustā plkst. 13.42 veikalā „Senā Bode” Rīgas ielā 38 pašvaldības policijas darbinieki par zādzību no tirdzniecības objekta aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1982. gadā dzimušu vīrieti.

29. augustā plkst. 14.41 Zviedru ielā 4 pašvaldības policijas darbinieki pamanīja jaunieti, kurš, izmantojot krāsu baloniņu, apzīmēja ēkas sienu un, ieraugot policijas darbiniekus, metās bēgt. Vainīgais 1994. gadā dzimušais jaunietis tika aizturēts. Jaunietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

2. septembrī plkst. 03.25 pie Maskavas ielas 5 pašvaldības policijas darbinieki apturēja automašīnu „Chrysler”, kura vadītājs, vadot transportlīdzekli, vairākkārtīgi novirzījās no taisnvirziena kustības. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka 1970. gadā dzimušais „Chrysler” vadītājs vadījis transportlīdzekli, esot alkohola reibumā. Uz notikuma vietu izsaukta ceļu policija.

2. septembrī plkst. 18.46 policijas darbinieki pie Skolas ielas 1 aizdomās par atrašanos narkotisko vielu reibumā aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1973. gadā un 1982. gadā dzimušus vīriešus. Mantu apskates laikā tika konstatēts, ka pie vīriešiem atrodas kaltētas magoņu galviņas un šļirces.

4.septembrī plkst. 17.12 policijas darbinieki saņēma informāciju no veikala „Meistara bode” darbiniekiem par diviem jauniešiem, kuri veikalā mēģināja nozagt krāsu, zādzības laikā pārdevējam piedraudot ar ieroci. Veicot meklēšanas pasākumus, pašvaldības policijas darbiniekiem izdevās aizturēt vienu no zādzības mēģinājumā iesaistītajām personām. Aizturētais 1992. gadā dzimušais jaunietis nogādāts Valsts policijā.

7.septembrī plkst. 00.43 Ceru ielā 1 pašvaldības policijas darbinieki par nepakļaušanos policijas likumīgajām prasībām (pārtraukt likumpārkāpumu) aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1967. gadā dzimušu vīrieti. Ņemot vērā, ka aizturēšanas laikā vīrietis centās iesist policijas darbiniekiem, pret viņu tika pielietots fizisks spēks un speclīdzekļi (rokudzelži).

Laika posmā no 25.08.2014. līdz 07.09.2014. pašvaldības policijā reģistrēti 240 notikumi, tajā skaitā 11 izsaukumi, kas saistīti ar iedzīvotāju miera traucēšanu, 10 izsaukumi, kas saistīti ar ģimenes strīdu un 15 izsaukumi, kas saistīti ar dzīvnieku turēšanas prasību neievērošanu, kā arī uzsāktas 3 lietvedības administratīvā pārkāpuma lietā par taksometra pakalpojuma sniegšanu Salaspils administratīvajā teritorijā bez Salaspils novada Domes izsniegtas atļaujas – licences.

Sastādīti 3 administratīvā pārkāpuma protokoli kravas transportlīdzekļu vadītājiem par ceļa zīmes, kas nosaka iebraukšanas aizliegumu kravas transportlīdzekļiem, kuru pilna masa ir virs 3.5 tonnām neievērošanu.

Birkas:Policija

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis