Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” Salaspilī viesosies Eņģeļu ekspresis

Šī gada 9.novembrī plkst. 11.00 Salaspilī Skolas ielā 4 pie Rimi hipermārketa piestās Eņģeļu ekspresis, lai īpašā pasākumā atbalstītu labdarības akciju “Eņģeļi pār Latviju” un aicinātu iedzīvotājus pirms pārejas uz eiro ziedot mājās uzkrātās latu un santīmu monētas cēlam mērķim - smagi slimo bērnu ārstēšanai. Uz labiem darbiem salaspiliešus aicinās Latvijas Neatkarīgās televīzijas ētera personība Edgars Barbaks, priekšnesumu sniegs Salaspils novada kultūras nama “Rīgava” vokālā grupa "Vālodzīte”, par svētku noskaņu rūpēsies Swedbank un Rimi darbinieki.

Šogad, pateicoties Swedbank un pašvaldību atbalstam, mums ir iespēja ar īpašu Eņģeļu ekspresi doties uz tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām, lai smagi slimu bērnu ģimenēs ienestu cerību un spēku. Lai satiktos un sajustos labi - dodot un palīdzot. Ziedojot sakrātās latu un santīmu monētas, mēs katrs palīdzam kādai mazai sirsniņai veseļoties. Paldies visiem, kas atnāks un kuru labie darbi ļaus piepildīt šo ģimeņu sapņus!” saka Katrīne Pasternaka, “Eņģeļi pār Latviju” patronese.

Pasākumā piedalīsies Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars un viņa vietniece Malda Caune, uz labiem darbiem aicinās LNT ētera personība Edgars Barbaks, bet par cienastu rūpēsies Rimi. Pateicībā par iedzīvotāju labestību pasākumā uzstāsies Salaspils novada kultūras nama "Rīgava" vokālā grupa "Vālodzīte". Pateicamies par atbalstu Salaspils novada domei!

Pašlaik fondā Ziedot palīdzību lūgušas 4 ģimenes no Vidzemes, kuru bērnu ārstēšana nav tikusi iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos. Ģimenēm nepieciešams atbalsts operācijas veikšanai  ārvalstu klīnikā  un rehabilitācijas programmu finansēšanai. Ziedotā nauda tiks izmantota šo bērnu ārstēšanai.

Plašāka informācija par Eņģeļu ekspresi un tā viesošanos Latvijas pilsētās pieejama interneta vietnē www.engeluekspresis.lv

Papildu informācija:

Kristīne Jakubovska
Swedbank preses sekretāre
Tālr.: 67444560, 29128208;
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Birkas:Labdarība

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis