Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilī ieradīsies Eņģeļu ekspresis

Kad tuvojas gada nogale un cilvēki tiecas pēc patiesām vērtībām, ir laiks paskatīties uz pasauli ne tikai ar atvērtām acīm, bet arī ar atvērtu sirdi. Šajā laikā uz Latvijas pilsētām un ciemiem dosies Eņģeļu ekspresis, aicinot visus atbalstīt labdarības kustību "Eņģeļi pār Latviju". Kā zināms, arī ar mazumiņu bieži var paveikt lielas lietas, tāpēc īpaši aicināsim iedzīvotājus atnest mājās uzkrātās monētas, lai ziedotu sava reģiona smagi slimo bērnu ārstēšanai.

Piecu gadu laikā ir saziedoti 1 952 584 lati un palīdzību ir saņēmuši 650 bērni, kuru ārstēšana nav tikusi iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos Arī Salaspils novada ģimenēm palīdzēts, piemēram, apmaksāt ārstniecības kursus un operācijas ārvalstu klīnikās. Pat tad, ja personiski nepazīstam šos bērnus, mēs noteikti zinām kādu, kas pazīst viņu vecākus, māsas, brāļus, vecmāmiņas... Viņi ir mūsējie, un mums ir iespēja viņiem palīdzēt. Darīsim to!

Arī šogad eņģeļi nolaidīsies pār Latviju un Salaspili - mūsu novadā Eņģeļu ekspresi sagaidīsim 9. novembrī. Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 13.00 satiksimies labdarības pasākumā "Eņģeļi pār Latviju" pie t/c "Rimi". Uz labiem darbiem aicinās Latvijas Neatkarīgās televīzijas ētera personības, bet par cienastu rūpēsies "Rimi".

Jau 9. novembrī Salaspilī ienāks Ziemassvētku brīnuma sajūta, un salaspiliešu saziedotā nauda tiks izmantota Salaspils un tuvākā reģiona bērnu ārstēšanai.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis