Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Par tiem, kuri netiek līdz tualetei, zog degvielu un "izdaiļo" mediķu ikdienu

21.oktobrī plkst. 14.34 Enerģētiķu ielā pašvaldības policijas darbinieki aizturēja un nogādāja pašvaldības policijas iecirknī 1966. gadā dzimušu iereibušu vīrieti, kurš kārtoja dabiskās vajadzības daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā. Par izdarīto pārkāpumu vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

25.oktobrī plkst. 22.10 daudzdzīvokļu mājas pagalmā Rīgas ielā pašvaldības policijas darbinieki, pārbaudot informāciju par trokšņošanu, konstatēja, ka trokšņotāji ir pagalmā esošie seši jaunieši. Sakarā ar 1996. gadā dzimuša nepilngadīgā jaunieša sūdzībām par veselību notikuma vietā tika izsaukti ātrās neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, kuri, apskatot jaunieti, konstatēja iespējamu saindēšanos ar alkoholu un hospitalizēja.

26.oktobrī plkst. 14:20 Enerģētiķu ielas daudzdzīvokļu mājas pagalmā, pārbaudot informāciju par zemē guļošu vīrieti, pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka augšminētais, pārvietojoties stiprā reibumā, kritis un guvis miesas bojājumus. Notikuma vietā izsaukta ātrā neatliekamā medicīniskā palīdzība, vīrietis tika hospitalizēts.

27.oktobrī plkst. 20:10 Institūta ielā pašvaldības policijas darbinieki, pārbaudot informāciju par degvielas zādzības mēģinājumu no kravas transportlīdzekļiem, kas atradās apsargājamā teritorijā, veica vainīgo personu un notikumā iesaistītā baltas krāsas Volkswagen transportlīdzekļa meklēšanas pasākumus. Notikumā iesaistīto transportlīdzekli un vainīgās personas atrast neizdevās.

Sakarā ar Salaspils pilsētā notiekošajām zādzībām no transportlīdzekļiem pašvaldības policijas darbinieki diennakts tumšajā laikā vairākkārtīgi veikuši patrulēšanu ar kājām, kā arī nakts laikā veic aizdomīgo transportlīdzekļu pārbaudi.

Laika posmā no 14. līdz 28. oktobrim Salaspils novada pašvaldības policijā reģistrēti 137 notikumi, tajā skaitā 10 ar iedzīvotāju miera traucēšanu saistīti izsaukumi, 11 izsaukumi, kas saistīti ar ģimenes strīdu, 5 izsaukumi saistīti ar dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumu.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis