Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš viesosies Salaspilī

Rīt, 25.oktobrī, Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš (Vienotība) viesosies Salaspīlī, kur tiksies ar novada domes pārstāvjiem, kā arī novadīs mācību stundu Salaspils 1.vidusskolas skolēniem.

Krišjāņa Kariņa padomniece preses jautājumos Ieva Zīberga ziņo, ka vizītes ietvaros plānota tikšanās ar Salaspils novada domes priekšsēdētāju Raimondu Čudaru un domes deputātiem. Tikšanās laikā plānots pārrunāt Eiropas Savienības atbalstu reģioniem un uzņēmējdarbībai.

Tāpat vizītes laikā K. Kariņš tiksies ar Salaspils 1.vidusskolas skolēniem un skolotājiem iniciatīvas “Uzņēmīgi cilvēki Latvijas izaugsmei” ietvaros. K. Kariņš un vairāki uzņēmēji viesojas Latvijas skolās un augstskolās, lai stāstītu par savu pieredzi uzņēmējdarbībā un mudinātu jauniešu nākotnē kļūt par uzņēmējiem. Līdz darbībai politikā K. Kariņš bija veiksmīgs uzņēmējs. Vairāk par iniciatīvu: http://www.karins.lv/raksti/uznemigi-cilveki-latvijas-izaugsmei/ .

Krišjānis Kariņš EP strādā Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un Ekonomikas un monetāro lietu komitejā. Viņš ir Latvijas delegācijas vadītājs EP lielākajā un ietekmīgākajā politiskajā grupā – ETP (Eiropas Tautas partija).


http://www.karins.lv

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis