Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pilnmēness policijai ir saspringtākais darba laiks

14.oktobrī plkst. 05:55, patrulējot Nometņu ielā, pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka transportlīdzekļa BMW vadītāja nav izvēlējusies pareizu braukšana ātrumu, nobraukusi no ceļa un uzbraukusi akmenim. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā bojāts transportlīdzeklis, bet cilvēki nav cietuši. Par notikušo ziņots Ceļu policijai.

15.oktobrī plkst. 13:45 Skolas ielā, lielveikala „Rimi” autostāvvietā, pašvaldības policijas darbinieki pieķēra smēķējam 1998. gadā dzimušu nepilngadīgu jaunieti. Jaunietis pēc administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas nodots vecākiem.

16.oktobrī plkst. 12:44 Smilšu ielā 1, patrulējot pie Sporta halles, policijas darbinieki konstatēja, ka pie elektrības transformatora ir pieslēgts elektrības kabelis ar nenoizolētiem vadiem. Notikuma vieta tika ierobežota, par gadījumu ziņots AS „Sadales tīkls”, kuras darbinieki sadarbībā ar Sporta halles būvniekiem kabeli demontēja.

policija

16.oktobrī plkst. 13:00 Skolas ielā pašvaldības policijas darbinieki veica meklēšanas pasākumus un pārbaudīja informāciju par vīrieti, kurš skrēja pakaļ trim nepilngadīgām personām. Pēc norādītajām pazīmēm vīrieti atrast neizdevās. Nepilngadīgas personas nogādātas dzīvesvietā un nodotas vecākiem. Pēc bērnu teiktā ar vīrieti bija izcēlies konflikts par bērnu izaicinošo uzvedību. Par notikušo informēta Valsts policija.

17.oktobrī plkst. 10:10 Miera ielā pašvaldības policisti sadarbībā ar Salaspils novada bāriņtiesas darbiniekiem veica riska ģimenes apsekošanu. Tās laikā tika konstatēts, ka dzīvoklī atrodas 2011.  un 2012. gadā dzimuši mazgadīgi bērni un viņu māte. Ņemot vērā to, ka 1983. gadā dzimusī bērnu māte atradās stiprā alkohola reibuma stāvoklī (4,74 promiles) un viņas mazgadīgie bērni bija atstāti bez aprūpes un uzraudzības, bāriņtiesas darbinieki izņēma bērnus no riska ģimenes. Bērnu māte draudēja izdarīt suicīdu. Policija māti nodeva ātrās neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem, kuri sievieti hospitalizēja. Pašvaldības policijā par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.

18.oktobrī plkst. 02:38 Enerģētiķu ielā pašvaldības policijas darbinieki aizdomās par atrašanos narkotisko vielu reibumā aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1992. gadā dzimušu vīrieti, kurš gulēja uz soliņa un bija acīmredzamā reibuma stāvoklī.

19.oktobrī plkst. 19:04 dzelzceļa stacijā „Salaspils”, pārbaudot informāciju par vilcienā notikušo kautiņu, pašvaldības policijas darbinieki aizturēja un nodeva Valsts policijas darbiniekiem 1956.  un 1977. gadā dzimušus vīriešus.

19.oktobrī plkst. 23:56 Miera ielā, kafejnīcā „Orange”, pašvaldības policijas darbinieki par huligānisku darbību veikšanu aizturēja un nodeva Valsts policijas darbiniekiem piecus vīriešus no Stopiņu novada Upeslejām, kuri, būdami alkohola reibumā, kāvās, lamājās necenzētiem vārdiem un draudēja kafejnīcas personālam ar izrēķināšanos.

Sakarā ar Salaspilī notiekošajām zādzībām no transportlīdzekļiem pašvaldības policijas darbinieki diennakts tumšajā laikā regulāri veikuši patrulēšanu kājām, kā arī nakts laikā veica transportlīdzekļu pārbaudes.

Laika posmā no 14.10.2013. līdz 21.10.2013. pašvaldības policijā reģistrēti 66 notikumi, tajā skaitā 7 ar iedzīvotāju miera traucēšanu saistīti izsaukumi, 5 izsaukumi, kas saistīti ar ģimenes strīdiem, 1 izsaukums, kas saistīts ar dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumu.

Birkas:Policija

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis