Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jaunieši īsteno projektu „No paaudzes paaudzei”

13.oktobris, svētdiena. Latvijas „zelta rudens” pašā burvības zenītā. Tikai mazlietiņ salst...

Salaspils jauniešu organizācija „ZIBSNIS” steidza  labot situāciju. Kultūras namā „RĪGAVA” notika pirmais sadraudzības spēļu turnīrs projekta „No paaudzes paaudzei” ietvaros, kura mērķis - izmantojot intelektuālās un brīvā laika spēles, saliedēt dažādu vecumu, interešu un sociālā stāvokļa salaspiliešus.

Kopā ar Salaspils Sociālā centra apmeklētājiem un Salaspils pensionāru kopas pārstāvjiem jaunieši „kūpošām galvām” spēlēja dambreti un šahu. Pēc nepilnas stundu garas tūres nebeidza skanēt pārsteigtās balsis: „Wooow! Tas tik bija!” Turpinājām jautroties vārdu minēšanas spēlē „ALIAS”! Spriedze, smiekli un sacensību gars bija nodrošināti uz visiem 110%.

Precizitāti un neatlaidību pārbaudījām šautriņu mešanas tūrē. Kāpēc neatlaidību? Visi mēs esam ļoti dažādi – gan fiziski, gan garā. Nekad nekas nevar izdoties uzreiz. Bet, ja mēs jūtam, ka mums tic, ka mūs atbalsta un uzmundrina, tad spējam paveikt brīnumdarbus! Aplausi un prieka saucieni pāršalca jauniešu telpu tajā rīta cēlienā ne vienu reizi vien.

„Jūs nākamreiz mums dodiet ziņu, kur un cikos jāierodas, labi?” „Es agrāk nemaz nezināju, ka Salaspilī ir tādi jaunieši...” Jūs vēl jautāsiet, kas ir gandarījums?

Tas bija viens no skaistākajiem Salaspils jauniešu pasākumiem. Katrs mēs todien sajutām to, par ko reiz runāja Paulu Koelju: „Ja tu kaut ko vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu.” Beidzoties pasākumam, aizgājām mājās ar nelielu papildinājumu mūsu vieduma bagāžai domās, darbos un smaidos. Paldies jums, mīļie jaunieši! Vēlreiz pierādījām paši sev, ka kopā esam spēks, vēlreiz kopā pārliecinājāmies, ka cilvēcība ir svarīgākais 21. gadsimta tikums un cik skaisti, ka nevienam no mums tā netrūkst!

Lai nezūd darīšanas prieks! Uz drīzu tikšanos otrajā spēļu cikla un noslēguma pasākumā novembrī, mūsu dārgie Salaspils draugi – Alla, Ilma, Jāni, Gregorij, Aleksandr, Vadim un Guntar!

Smaidu pilnu Jums šo laiku vēlot,
Salaspils jauniešu organizācijas „ZIBSNIS”
valdes priekšsēdētāja Jana Kolbina

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis