Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils sagaida Dziesmu un deju svētkus

2013. gada Dziesmu un deju svētki īpaši iezīmējas ar to, ka 30.jūnijā no plkst.13:10, kad saule atradīsies zenītā, daudzviet Latvijā vietējās pašvaldības rīkos Svētku Atklāšanas pasākumus, kuru būtība ir simboliski pavadīt Svētku dalībniekus uz Rīgu un radīt Svētku sajūtu tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri nepiedalīsies Svētku pasākumos klātienē.

Salaspilī saule visaugstāk pakāpsies plkst.13:27. Tieši šajā brīdī mastā pie domes ēkas pacelsim mūsu novada īpašo karogu, kuru rotās Salaspils koru iedziedātā unikālā Svētku zīme.

Lai akcentētu Dziesmu un deju svētku nacionālo nozīmību un lai izrādītu godu salaspiliešiem - svētku dalībniekiem, atbalstītājiem un rīkotājiem, aicinām visus novadniekus arī Svētku noslēguma dienā 2013.gada 7.jūlijā piedalīties sociālā akcijā, izkarot pie sav;am mājām Latvijas valsts karogu.

Svētku laikā notiks sešdesmit divi dažādi pasākumi, kuru augstvērtīga mākslinieciskā kvalitāte ir māksliniecisko kolektīvu un viņu vadītāju regulāra darba rezultāts.

Sīkākai informācijai par Svētkiem var sekot mājas lapā www.dziesmusvetki.tv.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis