Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Projekts "Pagalmu Renesanse"- padomi, kā sakopt savu pagalmu

Gatavojoties pavasara un vasaras sezonai, iespējams pašu spēkiem uzsākt daudzstāvu namu pagalmu sakopšanu, kā arī mūsdienīgu labiekārtošanu.
Visi nepieciešamie padomi atrodami Latvijas ainavu arhitektūras biedrības izveidotajā vietnē www.pagalmurenesanse.lv, kas izveidota ar "Rīga 2014" atbalstu.

Projekts „Pagalmu Renesanse” ir izveidots, lai rosinātu daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus iesaistīties savas dzīvojamās vides uzlabošanā un kopīgi ar speciālistiem - ainavu arhitektiem un dārzniekiem - meklētu risinājumus un iespējas, veidotu mūsdienīgu, kvalitatīvu un estētisku pagalmu vidi.

ŠEIT ir apkopota speciālistu pieredze, kas var noderēt, veicot labiekārtošanas darbus savā pagalmā. Par katru tematisko sadaļu ir izveidots informatīvs materiāls elektroniskā formātā. Visi attēli ir izmantojami tikai kā iedvesmas avots, labiekārtojuma ideju kopēšana un tieša atdarināšana nav atļauta!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis