Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Līdz 1. martam var pieteikties Lielās talkas pagalmu konkursam

Izsludināts Lielās Talkas PAGALMU KONKURSS sadarbībā ar Pagalmu sakopšanas kustības atbalstītāju - AAS "Gjensidige Baltic". Aicinām piedalīties daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus, kas vēlas kopīgiem spēkiem uzlabot vidi savos pagalmos!

Ja vēlies atpūsties skaistākā un sakoptākā pagalmā, un esi gatavs kopā ar saviem kaimiņiem to labiekārtot un pēc tam par to rūpēties, aicinām piedalīties Lielās Talkas Pagalmu Konkursā! Un, iespējams, tieši Tavs pagalms kļūs par vienu no Lielās Talkas Pagalmu Sakopšanas kustības projekta pagalmiem, kur notiks Lielā Talka kopā ar profesionāliem ainavu arhitektiem un studentiem no Latvijas augstskolām!

Plašāku informāciju par Pagalmu konkursu un pieteikuma anketu atradīsi:
www.talkas.lv

Noteikumi:
- nofotografē pagalmu;
- sarīko kaimiņu tikšanos un apspriediet pagalma problēmas;
- vienojieties par vēlamajiem uzlabojumiem;
- noskaidrojiet pagalma zemes piederību;
- esiet gatavi paši līdzdarboties - piedalīties pagalma projekta apspriešanā kopā ar ainavu arhitektiem, studentiem un Lielās Talkas Pagalmu Sakopšanas kustības organizatoriem, vienoties par vēlmēm un savākt kaimiņu parakstus pagalma labiekārtošanas projektam;
- aizpildi anketu līdz 1.martam un nosūti uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa pastu –biedrībai „PĒDAS.LV”, Mazā Pils iela 1,Rīga, LV - 1050.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis