Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Autortiesības

Portāls www.salaspils.lv ir Salaspils novada pašvaldības īpašums.

Portālā publicēti pašvaldības speciālistu sagatavotie materiāli, izņemot gadījumus, ja norādīts cits autors.

Pārpublicējot portālā www.salaspils.lv  ievietoto informāciju, saskaņā ar LR likumu par autortiesībām atsauce uz portālu ir obligāta (internetā jāpievieno aktīvs links).

Portālā izmantoto pašvaldības, aģentūru, laikrakstu un portālu informatīvo vai foto materiālu kopēšana, arhivēšana, pārveidošana vai pārpublicēšana citos drukātos vai elektroniskos medijos kategoriski aizliegta bez saskaņošanas ar www.salaspils.lv.

Iesūtot informāciju www.salaspils.lv, jūs nododat autortiesības www.salaspils.lv pārziņā, kura patur tiesības iesūtīto informāciju izmantot un publicēt.

Portālā publicēto autoru viedokļi var atšķirties no pašvaldības viedokļa.

Interneta portāls www.salaspils.lv neuzņemas atbildību par pārpublicēto informāciju no sadarbības partneru materiāliem.

Diskusijas un komentāri

Šis portāls ietver diskusijas, komentārus un publisko jautājumu – atbilžu lapu, kas atļauj reālajā laikā mijiedarboties lietotājiem. www.salaspils.lv nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jums ir jāievēro šādi noteikumi:

  1. Lietojot salaspils.lv portālu, jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.

  2. Lietojot salaspils.lv portālu, jūs nedrīkstat nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.

  3. Lietojot salaspils.lv portālu, jūs nedrīkstat nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.

  4. Lietojot salaspils.lv portālu, jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt datus, kas satur vīrusus vai arī datus, kas satur kaitīgas komponentes.

  5. Lietojot salaspils.lv portālu, jūs nedrīkstiet publicēt materiālus, kuriem piemīt komerciāla rakstura īpašības.

  6. www.salaspils.lv neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. Noteikumu neievērošanas gadījumā www.salaspils.lv patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju portālam.

  7. www.salaspils.lv patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem

Ja netiek ievēroti augstāk minētie, www.salaspils.lv lietotāju pienākumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildība.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis