Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Klāt jaunās "Salaspils Vēstis"

29. jūnijā gandrīz visos lielākajos Latvijas ziņu portālos varējām lasīt par Salaspils novada domes uzvaru Satversmes tiesā pār VARAM. Atgādinām, ka pērn ar VARAM ministra Kaspara Gerharda rīkojumu tika pārtraukta Salaspils novada domes komiteju darbība, par ko dome lēma vērsties tiesā. “Šobrīd ir palicis neatbildēts tikai viens jautājums – kurš un kādā veidā samaksās par to, ka Nacionālās apvienības ministrs Kaspars Gerhards, piepalīdzot savam parlamentārajam sekretāram Jānim Eglītim, pretlikumīgā un prettiesiskā veidā ir kavējis Latvijas Republikas demokrātiski ievēlētas pārvaldes iestādes darbu,” saka domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars. Pilnu viedokli lasiet 1.lpp.

Simtgades Dziesmu un deju svētku dalībnieku vidū ir veseli 12 Salaspils mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, kuri 1. jūlijā piedalījās svētku gājienā. Lai jums raits deju solis un skanīgas balsis!

Novada dome izsludina konkursu SIA “Salaspils veselības centrs” valdes locekļa amatam. Kādas ir prasības un iesniedzamie dokumenti, atradīsiet 2.lpp.

Tā kā ir mainījies Salaspils novada domes sastāvs, publicējam šobrīd domē strādājošo deputātu pieņemšanas laikus.

Sociālais dienests informē par pirmajā pusgadā izmaksātajiem pabalstiem Salaspils novada iedzīvotājiem. Kopējā summa pārsniedz 167 tūkstošus eiro.

Stājas spēkā grozījumi saistošajos noteikumos par pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkciju. Grozījumi ir izstrādāti, lai precizētu brāļu/māsu uzņemšanas kārtību pirmsskolas izglītības iestādē.

Salaspils 1. vidusskolas skolotājas Gunta Lagzdiņa un Lūcija Sniķere stāsta par ERASMUS+ projektu, kura galvenā tēma bija ūdens aizsardzība.

Pie ēkas Torņa ielā 4 ( Rīgā) līdzās ar citu pašvaldību ģerboņiem redzams arī Salaspils novada ģerbonis. ŠĪ siena ir pašvaldību dāvana Latvijai simtgadē.

Salaspils novadā darbojas 35 sporta biedrības, kas piedāvā nodarboties ar teju visiem populārākajiem sporta veidiem. Kādu pašvaldības atbalstu pērn biedrības ir saņēmušas, lasiet 6.lpp.

“Veselības otrdienas” skrējiena noslēgumā sumināti daudzcīņas uzvarētāji, savukārt sporta skolas vieglatlēti liek Salaspils vārdam izskanēt pa visu Latviju.

Arī šogad izcilākie jaunieši tikās nometnē “Zelta griezums”. Par to, kā tad viņiem tur gāja un ko jauni ir iemācījušies, izdevuma lasītājiem stāsta nometnes vadītāja Kristīne Juhņeviča.

Ar patīkamu satraukumu Salaspils pašvaldība gaida “Puķu draugu saietu”, kas notiks jau nākamnedēļ. Pie mums no Latvijas malu malām ieradīsies teju 2000 Puķu draugu, kuri dosies nelielā ekskursijā pa novadu. Savukārt vakarā botānisko dārzu pieskandinās festivāls “Kartupeļpalma”.

Izdevumu varat lasīt ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis