Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

1. jūlijā pacelsim Latvijas valsts karogu!

latvia flag-1920x1080

Jau 30.jūnijā Rīgā pulcēsies Dziesmu un deju svētku tradīcijas kopēji no visas Latvijas un ārvalstīm, lai līdz 8.jūlijam kopā svinētu XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI deju svētkus.

1.jūlijā Rīgā notiks nozīmīgi svētku atklāšanas pasākumi, t.sk. arī vērienīgais Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājiens. Jau tradicionāli tajā piedalīsies gan svētku dalībnieki no visiem Latvijas reģioniem un ārvalstīm, gan pašvaldību pārstāvji, gan arī aicinātie viesi.

Lai simboliski atzīmētu svētku sākumu kā tradīcijai nozīmīgu un sabiedrību vienojošu dienu, Latvijas Nacionālais kultūras centrs aicina pie ēkām pacelt Latvijas valsts karogu! Pievienosimies šim aicinājumam arī mēs, salaspilieši, un pacelsim pie savām mājām Latvijas karogus, tādējādi simbolizējot simtgades Dziesmu un deju svētku sākšanos!

Lai visiem skaisti svētki! 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis