Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Notiks apmācības adoptētājiem, audžuģimenēm, viesģimenēm un aizbildņiem

Aicinām Salaspils pašvaldībā dzīvojošos adoptētājus, audžuģimenes, viesģimenes un aizbildņus, kuri apsver iespēju, gatavojas vai jau ir uzņēmušies tik svarīgo atbildību par kādu bez vecāku gādības palikušu bērnu/-iem, apgūt starptautiski atzītu apmācību programmu adoptētājiem, aizbildņiem, audžuģimenēm, viesģimenēm “AIRI vecākiem” (Attīstība, Informācija, Resursi, Izglītība vecākiem) .  Apmācību ilgums – 27 stundas. Apmācības ir bez maksas. Tās notiks Salaspils novada bāriņtiesas telpās (Līvzemes ielā 8).

Apmācības vadīs īpaši sagatavots treneru pāris, no kuriem viens ir jomas profesionālis (psihologs vai sociālais darbinieks), bet otrs praktiķis - pieredzējis adoptētājs, aizbildnis. Profesionālis ir Marina Ozoliņa, bet praktiķis - Gunita Ūdre.

Apmācības notiks no septembra līdz decembrim sestdienu rītos no plkst.10.00-13.00.

Pieteikties var pa tālruni vai e-pastu līdz 2017. gada 31.augustam. Kontakti-Marina Ozoliņa, ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ;  29423015) vai Gunita Ūdre ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 26540300).

 Apmācības notiks interaktīvā veidā, tās būs sadalītas 9 apmācību dienās. Apmācību grupas dalībnieku skaits – līdz 15 potenciālie vai esošie adoptētāji, aizbildņi, audžuģimenes vai viesģimenes. Apmācībām var pieteikties vairāki vienas ģimenes locekļi. Katrs apmācību dalībnieks saņems apmācību programmas rokasgrāmatu.

Apmācības beidzot, dalībnieki saņems  Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas neformālās izglītības centra “SOCIETAS SOCIALIS” apliecinājumu par programmas apguvi.

Papildu informācija SOS Bērnu ciematu mājas lapā www.sosbernuciemati.lv.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir starptautiska sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un jauniešiem, sniedz atbalstu un palīdzību sociālā riska ģimenēm ar bērniem un darbojas bērnu interešu aizstāvības jomā Latvijā kopš 1997.gada.

Mācību ietvaros tiks apgūtas šādas tēmas:

  • 1.dienā “Informācija un ievads par apmācību programmu”;
  • 2. dienā “Komandas darbs ceļā uz pastāvīgumu”;
  • 3. dienā “Attīstības vajadzību apmierināšana: piesaiste”;
  • 4. dienā “Attīstības vajadzību apmierināšana: zaudējums”;
  • 5. dienā  “Ģimenes attiecību stiprināšana”;
  • 6. dienā “Attīstības vajadzību apmierināšana: disciplīna”;  
  • 7. dienā “Ģimenes attiecību turpināšana”;
  • 8. dienā “Pārmaiņu plānošana”. 

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis