Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jaunās “Salaspils Vēstis” piesaka puķes un hokejs

Atkal ir pienācis brīdis, kad komisija dosies aplūkot novada ģimenes mājas, viensētas, daudzdzīvokļu namu pagalmus un uzņēmumu teritorijas, lai izvēlētu pašus skaistākos un sakoptākos īpašumus ar čaklākajiem saimniekiem. Šogad konkursā sakoptākos īpašumus izvēlēsies pašmāju komisija, bet jau nākamvasar mūs visus kopā vērtēs visa Latvija, jo nākamā vasara Salaspilij būs sevišķi ziedoša – pie mums notiks gadskārtējais Latvijas Puķu draugu saiets.

“Salaspils Vēstis” uzklausīja vienu no mūsu olimpiešiem hokejistu Vjačeslavu Fanduļu: “Te ir ļoti laba treniņu bāze – stadions, blakus sporta halle, trenažieri, bet drīzumā būs arī baseins. Esmu dzirdējis par Salaspils novada pašvaldības vadības nākotnes plāniem uzbūvēt Salaspilī arī ledus halli. Tā ir ļoti apsveicama doma, jo tad būs liels sporta komplekss ar dažāda veida treniņu iespējām.” Ir, par ko aizdomāties.

Domes izpilddirektors izteicis uzaicinājumu domes deputātam Zigmāram Zeimulim pārņemt Komunālā dienesta vadību, ņemot vērā viņa lielo pieredzi šajā amatā. Z. Zeimulis šo piedāvājumu pieņēmis.

Lai nodrošinātu Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma izpildi, tiks izveidota jauna Salaspils novada vēlēšanu komisija 9 locekļu sastāvā. Aicinām pieteikt kandidātus!

9. jūlijā Cēsīs noslēdzās Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2017, kurā piedalījās arī Salaspils jaunie sportisti. Uzvara netika likta kā pašmērķis, taču rezultāts ir pārsteidzošs un negaidīts: Salaspils novada komanda ir izcīnījusi 14 medaļas. Par adrenalīna pilniem mirkļiem Olimpiādē stāsta mūsu komandas treneri.

Tajā pat laikā Markuss Ozols iegūst 5. vietu Baltijas jūras spēlēs Brestā, savukārt no Latvijas čempionāta vieglatlētikā, kas notika Ventspilī, mūsējie pārved pat piecas medaļas!

Baltkrievijā pabija arī kultūras nama “Rīgava “ vidējās paaudzes deju kopa “Ūsa”, kur piedalījās starptautiskajā tautas mākslas festivālā “Draudzības vainags 2017” Babrujskas pilsētā. Sadarbībā ar keramiķiem Zobeniem veidotais simboliskais vainags, ko festivāla rīkotājiem aizveda “Ūsa”, saņēma “Grand Prix”.

Kāds ieslēdz mašīnā bērnu, cits pazaudē kurpes vai apmaldās kapos, vai dzērumā vizinās ar motorolleru pa piemiņas vietām… Pašvaldības policijai darba pietiek, un “plāksteru likšana” ir mazākā daļa no tās ikdienas darba – par to lasiet 3. lappusē.

Toties no 15. augusta līdz 30. septembrim atkal tiks veikti Rīgas HES ūdenskrātuves inženieraizsardzības būvju - aizsargdambju atjaunošanas būvdarbi un ūdens līmenis Rīgas HES ūdenskrātuvē būs pazemināts. Ejam apskatīt pilsdrupas!

 

Jaunais numurs lasāms šeit vai arī saņemams izplatīšanas vietās visā novadā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis