Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām sakopt Salaspili “Lielajā Talkā”!

22. aprīlī visā Latvijā notiks jau par jauku tradīciju kļuvusī “Lielā talka”, kurā ik gadus apvienojas iedzīvotāji, lai padarītu mūsu Latviju tīrāku un skaistāku. Prieks, ka arī salaspilieši ir aktīvi talkotāji un, spītējot ne vienmēr tiem labākajiem laikapstākļiem, talkas dienā paveic gana daudz- vāc atkritumus, kopj mežus, stāda kokus un dara citus darbus.

Lai arī šis gads nebūtu izņēmums, aicinām jau laikus savos kalendāros atzīmēt 22. aprīli, sameklēt sev domubiedrus un kopīgi sakopt apkārtējo teritoriju. Atcerēsimies, ka talkas mērķis ir, sagaidot Latvijas simtgadi, padarīt mūsu valsti par tīrāko vietu pasaulē. Tāpēc aicinām cilvēkus būt aktīviem un pieteikt, jūsuprāt, piegružotākās vietas www.talkas.lv! Vairāk informāciju par talku varat iegūt Lielās Talkas mājas lapā, kā arī sazinoties ar Salaspils talkas koordinatoru- Komunālā dienesta vadītāju Ojāru Kramiņu pa tālruni 29294891. Reģistrējot talku www.talkas.lv un saskaņojot to ar koordinatoru, nodrošināsi arī savākto atkritumu bezmaksas izvešanu uz atkritumu poligonu.

Šogad maisi būs baltā krāsā un tos varēs saņemt talkas nedēļā. Sekojiet aktuālajai informācijai!

Kopā mēs varam!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis