Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Iedegsim ugunis, godinot brīvības cīnītāju uzvaru!

Laaccplesha DIeNA200161

Katru gadu Lāčplēša dienā visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas ugunis, godinot Latvijas brīvības cīnītājus. Kari nav saudzējuši arī daudzas salaspiliešu dzimtas, tāpēc 11. novembrī pieminam mūsu novadniekus, kas nolikuši galvu par savu Tēvzemi.

Šogad aprit nu jau 97 gadi kopš uzvaras pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gada 11. novembrī.

Lāčplēša diena ir mūsu visīstākā uzvaras diena, un to svinam, dodoties lāpu gājienā cauri visai Salaspilij. Tā ir viena no mūsu visstiprākajām tradīcijām, kad vienotā, teju kilometru garā gājienā pulcējas daudzi jo daudzi salaspilieši. Tā tas būs arī šogad.

Jau plkst. 18.00 sāksies lāpu gājiena dalībnieku pulcēšanas pie Sporta nama. Plkst. 18.30 svinīgais gājiens no Salaspils sporta nama pa Ceru, Skolas un Rīgas ielu dosies uz kultūras namu “Rīgava”, kur piemiņas brīdi kuplinās kora “Burtnieks” vīri un Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts.

Aicinām ikvienu iedegt arī savu lāpu, pievienoties gājienam un sajust, ka kopā esam spēks!

gājiena maršrutsLD2

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis