Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pārtrauks eksperimentālos sabiedriskā transporta reisus uz “Getliņiem” un memoriālu

Salaspiliešu un tūristu ērtībām no maija līdz oktobrim uz eksperimenta laiku kursēja autobusi maršrutā Rīga - DS "Getliņi" - Salaspils un Salaspils–Daugavas muzejs–TEC2–Saulkalne. Maijā tie tika atklāti, ņemot vērā iedzīvotāju ierosinājumus un lūgumus. No pašu braucēju aktivitātes bija atkarīgs, vai tie saglabāsies arī turpmāk. Jo biežāk brauktu, jo lielāka iespēja, ka papildreisi saglabātos ilgāk.

Ņemot vērā mazo pasažieru plūsmu, no svētdienas, 23.oktobra, eksperimentālie reisi līdz Getliņiem un Salaspils memoriālam tiks pārtraukti, ziņo Autotransporta direkcija. Analizējot pasažieru plūsmu maršrutā Salaspils-Daugavas muzejs-TEC2-Saulkalne gandrīz pusgada laikā, pieņemts lēmums pārtraukt četru reisu izpildi. Turpmāk autobuss, kas no pieturvietas “Zinātņu akadēmijas ciemats” (Miera iela) izbrauca plkst.10.30 (katru dienu) un 15.25 (sestdienās un svētdienās), savukārt no pieturas Salaspils memoriāls - plkst.11.50 (katru dienu) un 16.45 (sestdienās un svētdienās), pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās.

Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem līdz “Getliņiem” ir sezonāls, no 23.oktobra vairs netiks izpildīti seši maršruta Rīga–DS “Getliņi”–Salaspils reisi. Savukārt no 2017.gada 14.aprīļa līdz 15.oktobrim divi attiecīgā maršruta reisi, kas tiek izpildīti sestdienās, tiks atjaunoti.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis