Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Mainīsies satiksmes organizācijas shēma Meža ielas apkārtnē

pazinojums160512

Turpinās Rīgas ielas rekonstrukcijas darbi posmā no „Silavas” līdz dzelzceļa pārbrauktuvei saskaņā ar SIA “Vertex projekti” izstrādāto tehnisko projektu „Rīgas ielas Salaspilī rekonstrukcija posmā no „Silavas” līdz dzelzceļa pārbrauktuvei”.

Informējam, ka no 2016.gada 16. maija būvdarbu dēļ slēgs Meža ielas posmu no Rīgas ielas līdz I. Ieviņa ielai un Rīgas ielas posmu no Meža ielas līdz Institūta ielai. Rīgas iela joprojām slēgta arī līdz Budeskalnu ielai. Tādējādi satiksme tiks novirzīta pa Budeskalnu – Meža - I.Ieviņa - Institūta ielām saskaņā ar pievienoto satiksmes organizācijas shēmu.

Tiks veikti šādi darbi:

  • sagatavošanas darbi, t.sk., ģeodēziskie darbi, ielas esošās konstrukcijas un segumu demontāža, zemes darbi u.c.;

  • jaunu inženierkomunikāciju izbūve un esošo demontāža;

  • brauktuves un trotuāru pamata kārtu un segumu izbūve;

  • nožogojumu pārbūve.

Atkārtoti vēršam Jūsu uzmanību, ka diemžēl nenovēršami būvdarbu veikšanas laikā ir iespējams paaugstināts trokšņu un vibrāciju līmenis, kā arī darbu veikšanas laikā var rasties putekļi. Būvobjekta teritorijā un ap to būs autotransporta un gājēju kustības ierobežojumi. Satiksme tiks organizēta atbilstoši uzstādītajām pagaidu ceļa zīmēm u.c. tehniskajiem līdzekļiem saskaņā ar satiksmes organizācijas shēmām. Piebraukšana pie ielai piegulošajiem īpašumiem tiks nodrošināta saskaņā ar satiksmes organizācijas shēmām, taču atsevišķos gadījumos atbilstoši veicamo darbu tehnoloģijai, piekļuve īpašumiem ar transportlīdzekļiem uz laiku var tikt ierobežota. Lūgums drošības nolūkos iedzīvotājus un īpašumu lietotājus izrādīt sapratni un ievērot uzstādītās ceļa zīmes atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem! Informējam, ka bērniem atrasties nožogotajā būvlaukuma teritorijā ir stingri aizliegts, jo tas ir bīstami. Lūdzam ievērot visas brīdinājuma zīmes un norādes, kā arī atgādinām, ka par bērnu drošību ir atbildīgi vecāki. Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz sapratni un sadarbību. Un no savas puses PS “RERE VIDE 1”, veicot darbus, apņemas radīt pēc iespējas mazāk neērtību apkārtējiem iedzīvotājiem.

rigas meza

Kontaktpersonas būvobjektā:

darbu vadītājs Arnolds Semjonovs, tālr. 26386877;

PS “RERE VIDE 1” projekta vadītājs Edvīns Puduls, tālr. 28632810.

Ar cieņu,

PS RERE VIDE 1

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis