Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pie auto stūres sēžas reibumā un bez autovadītāja apliecības

1. aprīlī pulksten 14:20 Pašvaldības policijas darbinieki Rīgas ielā atrada pamestu velosipēdu „Rockmachine”. Velosipēds nodots Valsts policijas darbiniekiem.

2. aprīlī pulksten 00:30 Līvzemes ielas garāžu kooperatīvā pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka kādai no garāžām ir uzlauztas durvis. Par to paziņoja Valsts policijas darbiniekiem, kuri nodarbojas ar tālāku lietas izmeklēšanu.

4.aprīlī pulksten 05:42 Pašvaldības policijas darbinieki pie Skolas ielas 4B apturēja pārbaudei transportlīdzekli HYUNDAI. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibuma stāvoklī. Notikuma vietā izsaukti ceļu policijas darbinieki.

4.aprīlī pulksten 17:22 Pašvaldības policijas darbinieki pie Skolas ielas 7 aizturēja un nogādāja Valsts policijā vīrieti, pie kura tika atrasts nemarķēts alkohols.

5.aprīlī pulksten 11:38 Pašvaldības policijas darbinieki tika informēti par to, ka Līvzemes ielā kāds vīrietis personai draudējis ar nazi un pieprasījis naudu. Saņemot vainīgās personas aprakstu un nekavējoties izbraucot uz notikuma, vainīgais tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

9.aprīlī pulksten 23:40 Pašvaldības policijas darbinieki, pārbaudot saņemto informāciju, konstatēja, ka lauka vidū atrodas transportlīdzeklis HONDA bez valsts reģistrācijas numurzīmēm. Pārbaudot transportlīdzekli, tika konstatēts, ka tas ir izsludināts Valsts policijas meklēšanā, tamdēļ uz notikuma vietu tika izsaukti kolēģi no Valsts policijas.

11.aprīlī pulksten 06:22 Pie nama Maskavas ielā 1 pašvaldības policijas darbinieki apturēja pārbaudei transportlīdzekli BMW. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājam nav vadītāja apliecības.

11.aprīlī pulksten 10:21 Pie mājas Dienvidu ielā 3/1 pašvaldības policijas darbinieki apturēja pārbaudei transportlīdzekli BMW, kura vadītājs vairākkārtīgi novirzījās no taisnvirziena kustības. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs atrodas stiprā reibuma stāvoklī. Viņš aizturēts un nodots Ceļu policijas darbiniekiem.

12.aprīlī pulksten 12:16 Salaspils novada ciematā „Rūķi” pašvaldības policijas darbinieki apturēja pārbaudei transportlīdzekli VOLVO ar Lielbritānijas valsts reģistrācijas numuriem un konstatēja, ka tās vadītājs pie stūres sēdies bez autovadītāja apliecības. Vainīgais aizturēts un nodots ceļu policijas darbiniekiem.

14.aprīlī pulksten 18:13 Meža ielā pašvaldības policijas darbinieki, apturot pārbaudei kravas transportlīdzekli „Mercedes”, konstatēja, ka tā kravas nodalījumā atrodas metāla žoga sieta gabali. Ņemot vērā to, ka transportlīdzekļa vadītājs nespēja paskaidrot kravas nodalījumā esošo metāla žogu sieta gabalu izcelsmi, tika izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri ieradās un pārņēma notikuma vietu.

Laika posmā no 01.04.2015. līdz 20.04.2015. pašvaldības policijā reģistrēti 273 notikumi, tajā skaitā- deviņi izsaukumi, kas saistīti ar iedzīvotāju miera traucēšanu,14 izsaukumi, kas saistīti ar ģimenes strīdu, un astoņi izsaukumi, kas saistīti ar dzīvnieku turēšanas prasību neievērošanu.

Sastādīti 12 administratīvā pārkāpuma protokoli kravas transportlīdzekļu vadītājiem par ceļa zīmes (kravas transportlīdzekļiem braukt aizliegts) prasību neievērošanu.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis