Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Līdz 8. maijam skolēni var pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

!Zināmi izlozes rezultāti par skolēnu nodarbinātību vasaras mēnešos

Jau gadu no gada Salaspils pašvaldība vasaras brīvlaikā nodarbina savus izglītojamos, dodot viņiem iespēju iegūt pirmo darba pieredzi un nopelnīt algu. Tas ir labs veids, kā skolēniem iepazīties ar dažādām profesijām un praktiski sagatavoties konkurētspējai darba tirgū.

Šovasar Salaspilī deklarētajiem 13 līdz 18 gadus vecajiem skolēniem tiks nodrošināta 121 darba vieta pašvaldības iestādēs.

Pirms pieteikties uz kādu pašvaldības vakanci, lūdzam rūpīgi iepazīties ar kārtību, kādā Salaspils novada pašvaldības iestādēs vasaras mēnešos nodarbina izglītojamos.

Pieteikuma anketa – iesniegums

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – no 23. aprīļa līdz 8. maijam ieskaitot. Tā kā tie bērni, kuriem būs nodrošināts darbs pašvaldības iestādēs, tiks noteikti izlozes kārtībā, tad nav svarīgi, vai pieteikumu iesniegsiet pirmajā vai pēdējā dienā. Izlozes būs atklātas un piedalīties tajās būs aicināts ikviens pretendents. Ja nu kāds no pretendentiem izvēlēsies no piedāvātās vakances atteikties, tad darba organizētājs izlozēs nākamo pretendentu.

Svarīgi:

  • Prioritāte – daudzbērnu ģimeņu bērni (no 121 darba vietas 70%  - daudzbērnu ģimeņu bērniem). Pārējiem skolēniem - 30% darba vietu. Pretendenti tiks noteikti izlozes kārtībā. Izlozes notiks Salaspils novada domē Līvzemes ielā 8. Pretendentiem, kuriem vēlamais darba mēnesis ir jūnijs, izloze notiek 22.maijā plkst.18:00. Pretendentiem, kuriem vēlamais darba mēnesis ir jūlijs, izloze notiek 22.maijā plkst.17:00, pretendentiem, kuriem vēlamais darba mēnesis ir augusts, izloze notiek 22.maijā plkst. 16:00. Rezultāti būs pieejami www.salaspils.lv un Salaspils novada domes Izglītības daļā nākošajā dienā pēc notikušās izlozes.

  • Pieteikumus Apmeklētāju apkalpošanas centrā var iesniegt no 23.aprīļa līdz 8.maijam. Apmeklētāju apkalpošanas centra darba laiki: pirmdienās no 8.00 līdz 19.00, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no 8.00 līdz 18:00, piektdienās no 8.00 līdz 14.00. Pēdējā iesniegšanas dienā (8.maijā) līdz 17:00.

  • Pirms darba uzsākšanas izglītojamam, saskaņā ar LR darba aizsardzības normatīvo aktu prasībām, jāsaņem darba drošības instruktāža, un izglītojamais un vecāki tiek iepazīstināti ar darba vides riskiem sanāksmē, kuras vietu un laiku nosaka Darba organizētājs. Instruktāžas laikā izglītojamais tiek iepazīstināts ar veicamo darbu, informēts par tiesībām, pienākumiem, atbildību un darba drošību.

Kontaktinformācija:
Linda Barišņikova
Salaspils novada domes
Jaunatnes lietu un mūžizglītības speciāliste
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
tālr. 26601486

Birkas:jaunieši

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis