Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām jauniešus pieteikties apmācībām” Out of frame”!

Salaspils novada jaunieši (15 – 25 g.v.) ir aicināti pieteikties neformālās izglītības apmācībām „Out of frame”, kas notiks šī gada 18. – 20. martā viesu namā „Debesu bļoda”. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par aktīvu līdzdalību pašvaldības darbā, lai uzlabotu dzīves kvalitāti savā pašvaldībā.

Apmācību uzdevumi:

  • veicināt jauniešu un pašvaldību pārstāvju izpratni par aktīvu līdzdalību;
  • apzināt jauniešu un pašvaldību ieguvumus, ko sniedz aktīva līdzdalība;
  • apkopot un dalīties pieredzē par līdzdalības praksi un formām;
  • uzlabot komandas vadīšanas prasmes un darbu komandā.

Apmācības organizē Salaspils novada pašvaldība sadarbībā ar Olaines un Ikšķiles novadu pašvaldībām un piedzīvojumu organizāciju „Lūzumpunkts”. Dalība jauniešiem apmācībās ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās līdz 11. martam, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski - http://visidati.lv/aptauja/1050874177/

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstīt vai zvanīt jaunatnes lietu un mūžizglītības speciālistei Evai Solovjovai – e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; tel. 26601486.

Picture 038

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis