Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pirmssvētku „Salaspils Vēstīs” lasiet par aktuālāko

Svētku priekšvakarā salaspiliešus sveic priekšsēdētājs Raimonds Čudars, savā runā stāstot arī par paveiktajiem un plānotajiem darbiem Salaspils novadā.

Īpašus svētkus pašvaldība bija sarūpējusi mūsu aktīvākajiem un čaklākajiem jauniešiem, suminot tos pasākumā „Gada jaunietis 2014”. Par labākajiem no labākajiem tika atzīti Maigonis Vaivods, Arta Krēsliņa un Kristīne Juhņeviča.

Iepazīstieties ar pabalstu izmaksas kārtību vientuļajiem pensionāriem!

Pašvaldība iznomā nekustamos īpašumus Vaivariņu ielā, Rīgas ielā un Pumpuru ielā. Sīkāk par to lasi 2.lpp.!

Dzimtsarakstu nodaļa ziņo, ka novembrī dzimuši 19 mazuļi, bet mūžībā aizgājuši 17 salaspilieši.

Stājušies spēkā grozījumi par atbalsta sniegšanu Salaspils sporta organizācijām un individuālajiem sportistiem.

Dome izsludina pieteikšanos līdzfinansējuma saņemšanai dzīvojamo māju teritorijas labiekārtošanai. Pieteikumus pieņems līdz nākamā gada 20. februārim.

Pēc uzņēmēju un pašvaldības vadības tikšanās interneta vietnē www.salaspils.lv ir izveidota sadaļa „Salaspils darbs”, kurā tiks publicētas Salaspils uzņēmumos esošās vakances.

Meklējam kolēģi! Līdz šī gada beigām aicinām pietiekties Tūrisma informācijas konsultanta amatam! Par nepieciešamajiem dokumentiem, izglītību, darba pieredzi u.c. uzzini 4.lpp.!

Par savām aktivitātēm stāsta pašvaldības izglītības iestādes- 2. vidusskola izspēlējusi aizraujošu spēli „Latviski par Salaspili”, savukārt PII „Saulīte” pieredzi gūst, piedaloties starptautiskā projektā.

Kā norisinājies un turpina norisināties „Kolarda fonda” projekts onkoloģiskajiem pacientiem, lasi 5.lpp.!

Sporta jaunumi- sporta nama vadītājs Vitālijs Berezņevs uz Salaspili uzaicinājis Japānas sportistus, mūsējie frisbijisti kļuvuši par Baltkrievijas čempioniem, savukārt sporta skola nu var lepoties ar savu jauno mājas lapu.

Pateicības, Ziemassvētku apsveikumi un laba vēlējumi- arī tas viss šajā numurā.

Un, protams, plašais pasākumu klāsts, ko gada nogalē piedāvā mūsu kultūras iestādes. Tev vien atliek izvēlēties sev tīkamāko!

2014. gada 19. decembris Nr.24 (598)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis