Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

VVD izsaka brīdinājumu par iespējamo iekārtas daļas darbības apturēšanu SIA „AEROC”

vvdValsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālā vides pārvalde (Lielrīgas RVP) izteikusi rakstisku brīdinājumu par iespējamo iekārtas daļas darbības apturēšanu uzņēmuma SIA „AEROC”objektā „Ceļastilbi-1”, Saulkalnē, Salaspils pagastā, Salaspils novadā. Brīdinājums izteikts, pamatojoties uz iedzīvotāju regulārām sūdzībām par uzņēmuma ražotnes radīto troksni nakts stundās.

Reaģējot uz iedzīvotāju sūdzībām par SIA „AEROC” ražotnes radīto pārmērīgo troksni nakts stundās, Lielrīgas RVP inspektori jūlija un septembra mēnešos veikuši uzņēmuma iekārtu trokšņa līmeņa mērījumus objektā „Ceļastilbi-1”, Saulkalnē, Salaspils pagastā, Salaspils novadā. Pārbaudes notika naktī un abos gadījumos objektā tika konstatēti trokšņa līmeņa pārsniegumi.

Pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumu Nr. 16 „Trokšņa novērtēšanas un pārvaldības kārtība” 2. pielikuma 1.1. punktā norādīto trokšņa robežlielumu dienas laikā – 55 dB(A), konstatēts, ka SIA„AEROC” neievēro B kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas Nr. RI11B0158 14.2. punkta prasības – vides aizsardzības normatīvo likumdošanas aktu prasības.

Lielrīgas RVP uzņēmumam par pienākumu uzlikusi iesniegt pasākumu plānu, kurā tā pārstāvjiem detalizēti jānorāda informācija par veicamajiem pasākumiem trokšņa emisijas līmeņa samazināšanai. Kā arī vides pārvalde rakstiski brīdinājusi par iespējamo iekārtas daļas darbības apturēšanu uzņēmuma SIA „AEROC” objektā „Ceļastilbi-1”, Saulkalnē, Salaspils pagastā, Salaspils novadā.

Informāciju sagatavoja:
Jūlija Ņikitina
Valsts vides dienests
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tel.:+ 371 67084311
Mob.:+371 25780460
http://www.vvd.gov.lv/
Twitter: @videsdienests

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis