Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

22. augusta "Salaspils Vēstīs" lasiet:

Baltijas ceļš kļuvis par vēsturisku simbolu vienotībai brīvības vārdā un par sava valstiskuma atjaunošanas gribas unikālu apliecinājumu visai pasaulei. Tas īpaši aktuāli ir arī šodien, kad noteikumus vietām uz zemes diktē brutāls pārspēks.

Salaspils no laika gala ir bijis kaujaslauks tiem, kas kārojuši ieņemt Latvijas galvaspilsētu. Pēdējās lielās kaujas šeit notikušas 1. Pasaules kara un Latvijas neatkarības kara vai Brīvības cīņu laikā. Kā tas bija – lasiet 4.lappusē.

Atkritumu apsaimniekotājs SIA „Ragn-Sells” septembrī beidz darbu Salaspilī un izsaka pateicību visiem Salaspils novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem par savstarpējo sadarbību pēdējo trīs gadu garumā.

Mājas aprūpi Salaspils novadā turpmāk veiks uzņēmums ar 20 gadu darba pieredzi - SIA „Aprūpes birojs”.

Sāksies Rīgas ielas gājēju pāreju rekonstruēšana. Tās kļūs daudz drošākas gan autobraucējiem, gan gājējiem. Būs arī jaunas ietves pie tām.

Iegādājieties zemi un būvējiet savu māju Salaspilī, jo ar katru gadu novada pievilcība pieaug! Dienvidu ielā ir plānots paplašināt aktīvās atpūtas zonu, pie jau esošā sporta laukuma izveidojot arī petanka un parkūra laukumus, sporta hallē būs vieta 1000 skatītājiem, aiz kultūras nama “Rīgava” top Mūzikas un mākslas dārzs, sāksies Miera ielas rekonstrukcijas darbi un notiks vēl daudzas jo daudzas labas lietas, piemēram, šogad ar pašvaldības busiņiem uz skolu varēs braukt arī Purva, Budeskalnu un Apakšstacijas rajonu bērni.

„Salaspils Siltums” karsto ūdeni mūsu mājās sola jau svētdienas vakarā, tāpēc aicinājums māju apsaimniekotājiem pārbaudīt ēku siltumpunktu gatavību nodrošināt karstā ūdens padevi iedzīvotājiem.

Aizvadīta vasara. Kā parasti, tā bijusi bagāta ar nometnēm. Mūsu nometņotāji pabijuši gan Kaibalā, gan Salacgrīvā, gan sportojuši tepat Salaspilī. Savukārt jauniešiem bija iespēja izmēģināt savus spēkus brīvprātīgajā darbā, un tas ir apsveicami, jo nu viņiem būs ko ierakstīt savā pirmajā CV.

Noslēgušies vairāki mūžizglītības un kultūras projekti. To ietvaros ir notikuši gan koncertbraucieni, gan aktīvās atpūtas nodarbības. Salaspiliešus citviet iepazīst arī ar tēlotāju mākslu – mūsu Dienas centra klientu gleznas šobrīd priecē ķekaviešus.

Mēs lepojamies ar mūsu dzejnieku Knutu Skujenieku. Arī mūziķis Goran Gora izrāda dzejniekam savu cieņu, ieskandinot viņa dzeju savās dziesmās, tā dodot tai arvien jaunu pārdzimšanu, šoreiz koncertprogrammā „Mosties!”. Septembra sākumā to dzirdēsim arī Salaspilī.

Kamēr karstumā daži dara trakas lietas, par ko vairāk lasiet policijas ziņās, tikmēr mūsu badmintonisti un pentaka spēlētāji jau liek pretiniekiem ar sevi rēķināties, uzrādos labus rezultātus šajos sporta veidos.

Bet, ja runājam par skaisto, tad jaunajā sezonā arī Salaspilī varēs apgūt sporta dejas salaspilieša Valda Škutāna deju skolā.

2014. gada 22. augusts Nr.16 (590)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis